Jagiellonia – Lębork 5:0 (koniec) | FC Reiter – AZS Darkomp 4:1 (koniec) | Clearex – AZS Gdańsk 6:1 (koniec)
Jagiellonia Białystok
5:0 (2:0)
LSSS Team Lębork
Sobota 23.04.2022, 12:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 25

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:38:52)

Przekonująca wygrana 5:0 Słonecznego Stoku Białystok. Zdecydowanie lepiej prezentowali się na boisku gospodarze, a ich kluczowym zawodnikiem był autor hat-tricka Helver Moreno.

40

40
    Przerwa na żądanie szkoleniowca gospodarzy.

40
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki HELVER MORENO.

Ten mecz należał do Helvera Moreno. W ostatnich minucie skompletował hat-tricka i potwierdził wyższość gospodarzy nad przeciwnikami.

38
    Otworzyła się szansa na zagrożenie przeciwnikom szybkim atakiem, jednak gospodarze organizowali się do ataku zbyt topornie i pozwolili na powrót zawodnikom.

37
    Przerwa na żądanie szkoleniowca gości.

36
    Gospodarze nie pozwalają na przeprowadzanie niebezpiecznych ataków przeciwnikom i coraz więcej wskazuje na to, że zachowają oni czyste konto.

35
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu.

34
    Cztery faule na koncie Słonecznego Stoku Białystok, a trzy przewinienia popełnione po przerwie przez futsalistów z Lęborka.

33
    Piłka rzucona za linię obrońców, ale połapali się w tym na czas i została ona wyekspediowana poza boisko. Tylko wznowienie od autu.

31
    Druga połowa meczu za półmetkiem.

30
    Krzysztof Kożuszkiewicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

30

Wygląda to na ofensywny koncert Słonecznego Stoku. Helver Moreno z dubletem, a coraz mocniej zrezygnowani goście praktycznie już bez szans na zapunktowanie w Białymstoku.

28
    Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gospodarze ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

26
    Nieskuteczne są ataki przyjezdnych, a czasu na złapanie kontaktu z gospodarzami pozostaje z każdą minutą coraz mniej.

25
    Od rzutu rożnego gospodarze. Przed wykonaniem stałego fragmentu gry porozumiewawcze gesty. Kopnięcie nieprzyjemne, ale poradziła sobie defensywa przeciwnika i nie dopuściła do oddania strzału do siatki.

23
    Strzelcem bramki KRYSTIAN BELZYT.

Nie zamierzają wypuścić tego z rąk białostoczanie. Trzy gole przewagi, po uderzeniu Krystiana Belzyta, dają im dużo spokoju.

22
    Co prawda celne uderzenie, ale na posterunku bramkarz i nie pozwolił on na zmianę wyniku krótko po wznowieniu konfrontacji.

Gole: 10. Moreno, 19. Skiepko, 23. Belzyt, 30. Moreno, 40. Moreno

Kartki:   12. Skiepko (SSB), 30. Kożuszkiewicz (SSB) – 10. Maia Monteiro (LĘB), 11. Madziąg (LĘB)

Jagiellonia Białystok: Dobreńko, Ulman – Citko, Vargas, Makal, Moreno, Kożuszkiewicz, Gryko, Belzyt, Łabieniec, Osypiuk, Skiepko.

Trener: Adrian Citko

LSSS Team Lębork: Formella, Łapigrowski – Kaczorowski, Davidson, Witkowski, Madziąg, Maia Monteiro, Gniba, Koleśnik.

Trener: Wojciech Pięta