Japonia – Ukraina | 8:2 (koniec) | | | Estonia – Serbia | 4:2 (koniec) |
Buffalo – Chicago | 3:2 (po dogrywce) | | | Montreal – Florida | 10:2 (koniec) | | | New Jersey – Detroit | 3:5 (koniec) |
NY Rangers – Washington | 3:2 (koniec) | | | Philadelphia – Ottawa | 2:4 (koniec) | | | Pittsburgh – Columbus | 5:3 (koniec) |
Toronto – Boston | 5:2 (koniec) | | | NY Islanders – Tampa | 4:6 (koniec) | | | St. Louis – Vegas | 4:7 (koniec) |
Minnesota – Colorado | 4:1 (koniec) | | | Winnipeg – Calgary | 3:1 (koniec) | | | Dallas – Anaheim | 4:2 (koniec) |
Edmonton – Vancouver | 3:2 (1:0 po rz. karnych) | | | Seattle – San Jose | 3:0 (koniec) | | | Arizona – Nashville | 5:4 (koniec) |
Stany Zjednoczone – Czechy | 6:1 (koniec) | | | Szwecja – Finlandia | 2:1 (koniec) |
Austria – Finlandia | 2:4 (koniec) | | | Czechy – Szwecja | 9:3 (koniec) |
Holandia – Chorwacja | 6:2 (koniec) |
Niemcy – Słowacja | 2:3 (koniec) |
finał
Estonia
4:2
(2:1, 1:0, 1:1)
Serbia
Składy i statystyki:
2. Vasjonkin (Linde, Kerna), 6. Kulincev (Kombe, Arrak), 29. Rooba (Kulincev, Lahesalu), 45. Parras – 6. Djumić (Dragović, Podunavac), 58. Djumić (Dragović, Popović)
Sędziowie: Baca (SVK), Kiča (UKR) – Bucki (POL), Ozolinš (LAT)
Widownia: 110
Spudłowany karny!:
Estonia:
Koitmaa (Virro) – Kulincev, Lahesalu (A), Kerna, Ossipov (A), Slessarevski, Novikov, Kookmaa – Kombe, Arrak, Rooba (C) – Linde, Sibircev, Vasjonkin – Klaus Kaspar Jõgi, Parras, Puzakov – Rozinko, Appelberg, Hast – Kristofer Jõgi.
Zmiany:
Trener: Jussi Tupamäki (FIN)
Serbia: Ranković (Beaton) – Novaković, Podunavac (A), Tomašević, Pejčić, Mladenović, Spanjević, N. Pušac, Anić – Popović, Dragović, Djumić (A) – Savić, Vučurević (C), Subotić – Janković, Grković, Račić – Mitrović, Kravljanac, M. Pušac.
Zmiany:
Trener: Spiros Anastasiadis (CAN)
Zmiany:
Trener: Jussi Tupamäki (FIN)
Serbia: Ranković (Beaton) – Novaković, Podunavac (A), Tomašević, Pejčić, Mladenović, Spanjević, N. Pušac, Anić – Popović, Dragović, Djumić (A) – Savić, Vučurević (C), Subotić – Janković, Grković, Račić – Mitrović, Kravljanac, M. Pušac.
Zmiany:
Trener: Spiros Anastasiadis (CAN)
Sędziowie: Baca (SVK), Kiča (UKR) – Bucki (POL), Ozolinš (LAT)
Widownia: 110
Silver Kerna – RK, spowodowanie upadku przeciwnika.
Dušan Janković – 2 min., atak łokciem.
N. Pušac – 2 min., trzymanie.
Lazar Pejčić – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska.
Marcus Appelberg – 2 min., przeszkadzanie.
Saveli Novikov – 2 min., trzymanie.
Marko Dragović – 2 min., przeszkadzanie.
Mateja Popović – 2 min., atak łokciem.
Kristjan Kombe – 2 min., przeszkadzanie.