Polska – Japonia | 2:0 (koniec) | | | Estonia – Ukraina | 0:8 (koniec) |
Winnipeg – Seattle | 4:3 (koniec) |
Finlandia – Czechy | 4:1 (koniec) | | | Stany Zjednoczone – Szwecja | 4:6 (koniec) |
Szwecja – Finlandia | 2:0 (koniec) | | | Czechy – Austria | 4:1 (koniec) |
finał
Estonia
0:8
(0:1, 0:4, 0:3)
Ukraina
Składy i statystyki:
13. Merežcho (Ljalka, Fadjejev), 27. Simčuk (Vorona, Tolstuško), 29. Peresunko (Mazur), 38. Ljalka (Peresunko, Nimenko), 40. Peresunko (Michnov), 45. Simčuk (Blagy, Merezcho), 50. Mazur (Pangelov-Juldašev, Borodaj), 60. Fadyejev (Merezcho, Simčuk)
Sędziowie: Bercelo, Hurlimann – Konc, Lzolins
Widownia: 185
Spudłowany karny!:
Estonia:
Koitmaa (Virro) – Kulincev, Lahesalu, Kerna, Ossipov, Slessarevskij, Novikov, Kookmaa – Rooba, Kombe, Arrak – Vasjonkin, Sibircev, Puzakov – Linde, Parras, Jogi – Appelberg, Jogi, Hast – Rozinko
Zmiany:
Trener: Jussi Tupamaki
Ukraina: Kurbytskij (Pysarenko) – Tolstuško, Merezcho, Matuševič, Pangolev-Yuldašev, Andejkiv, Lytvynov, Hrebeňuk – Michnov, Mazur, Peresunko – Fadjajev, Lyalka – Nimenko, Vorona, Blagy – Simčuk, Morozov, Borodai – ČIkancev
Zmiany:
Trener: Vadym Šakraičuk
Zmiany:
Trener: Jussi Tupamaki
Ukraina: Kurbytskij (Pysarenko) – Tolstuško, Merezcho, Matuševič, Pangolev-Yuldašev, Andejkiv, Lytvynov, Hrebeňuk – Michnov, Mazur, Peresunko – Fadjajev, Lyalka – Nimenko, Vorona, Blagy – Simčuk, Morozov, Borodai – ČIkancev
Zmiany:
Trener: Vadym Šakraičuk
Sędziowie: Bercelo, Hurlimann – Konc, Lzolins
Widownia: 185
Strzelcem bramki JEVGEN FADYEJEV. Asysta Igor Merezcho, Mychailo Simčuk.
Robert Arrak – 2 min., rzucenie na bandę.
Aleksei Sibircev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika.
Strzelcem bramki VADYM MAZUR. Asysta Pylyp Pangelov-Juldašev, Denys Borodaj.
Strzelcem bramki MYKHAILO SIMČUK. Asysta Roman Blagy, Igor Merezcho.
Klaus Kaspar Jogi – 2 min., przeszkadzanie.
z boiska schodzi Villem-Henrik Koitmaa, na boisku pojawia się Henrik Virro.
Strzelcem bramki OLEXANDER PERESUNKO. Asysta Andri Michnov.
Strzelcem bramki VITALI LJALKA. Asysta Olexander Peresunko, Dmytro Nimenko.
Kristjan Kombe – 2 min., atak łokciem.
Vadym Mazur – 2 min., uderzanie.