Red Dragons – AZS Gdańsk 3:4 (koniec) | Red Devils – Lębork 6:3 (koniec) | Piast – Polkowice 6:0 (koniec)
Red Dragons Pniewy
3:4 (1:0)
AZS UG Gdańsk
Niedziela 08.05.2022, 16:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 27. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Red Dragons Pniewy:
    Błaszczyk, R. Roj – Skrzypek, Gładyszewski, Kubiak, Kameko, Miałkas, Pautiak, Kostecki, M. Roj, Storozhuk, Stankowiak, Hoły, Błaszyk

AZS UG Gdańsk:
    Sasiak – Deta, Domżalski, Kaczmarek, Majchrzak, Sidor, Osiński, Wesserling, Wardowski, Kuzio, Pawicki.

1

3
    Szybko uzbierali dwa przewinienia na swoim koncie przyjezdni.

4
    Długo wymieniają się podaniami w środku pola pniewianie.

5
    Minimalnie niecelne uderzenie Gładyszewskiego z prawego skrzydła!

6
    Korner dla Red Dragons.

7
    Bardzo gorąco pod bramką gości, ale ostatecznie wyłapał piłkę Sasiak.

7
    Strzał Wardowskiego wysoko ponad poprzeczką bramki AZS-u.

8
    Nieznacznie pomylił się Kostecki po akcji lewym skrzydłem!

9
    Bardzo dobra interwencja Sasiaka po uderzeniu Pautiaka.

9
    Gol dla Red Dragons!
    Rykoszet po uderzeniu NIKYTY STOROZHUKA i miejscowi obejmują prowadzenie!

10
    Skuteczna interwencja Błaszczyka po strzale Wardowskiego.

11
    Faule: 3-2.

13
    Przerwa na życzenie szkoleniowca gospodarzy.

13
    Nieporozumienie gospodarzy w ofensywie. Kostecki zbyt mocno podawał do Storozhuka.

14
    Spokojnie utrzymują się przy piłce pniewanie. To oni nadają ton grze.

14
    Znów gorąco pod bramką AZS-u, ale najpierw broni Sasiak, a dobitka jedynie w boczną siatkę!

17
    Od autu na połowie rywali gdańszczanie.

17
    Płaskie uderzenie Błaszyka z kilkunastu metrów, ale nie dał się zaskoczyć Sasiak.

19
    Dopadł do piłki odbitej przez Sasiaka Pautiak, ale dobijał ponad poprzeczką!

19
    Doskonała okazja gospodarze, ale Depta z Majchrzakiem wybili piłkę z linii bramkowej!

20
    Żółta kartka dla zespołu AZS UG Gdańsk (Majchrzak).

20

Pierwsza połowa meczu w Pniewach dobiegła końca! Gospodarze prowadzą po golu strzelonym w 9. minucie przez Nikitę Storozhuka. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

21

23
    Strzał Skrzypka, ale prosto w dobrze ustawionego Sasiaka.

23
    Wesserling fauluje jednego z rywali na połowie Red Dragons.

24
    Przedzierał się na lewym skrzydle Domżalski, ale ostatecznie nie był w stanie oddać strzału.

25
    Gol dla AZS-u UG!
    Wyrównują goście! Skuteczną dobitką popisał się DOMINIK DEPTA!

26
    Faule: 2-2.

26
    Kolejny cios przyjezdnych! Dalekie zagranie Wesserlinga do WOJCIECHA PAWICKIEGO, który płaskim uderzeniem zaskoczył Błaszczyka!

27
    W natarciu gliwiczanie, ale tym razem nieskutecznie w ofensywie.

29
    Wybronione uderzenie Storozhuka. Od autu gospodarze.

31
    WOW! Fenomenalna akcja Skrzypka, który zabawił się z defensywą rywali, a następnie obsłużył PIOTRA BŁASZYKA idealnym podaniem!

32
    Ależ odpowiedź gdańszczan! Golkipera rywali pokonał PIOTR WARDOWSKI!

33
    Mają zamiar pójść za ciosem gdańszczanie. Zobaczymy, czy uda im się strzelić kolejnego gola.

34
    Żółta kartka dla zespołu Red Dragons Pniewy (Hoły).

36
    Wykorzystali grę przeciwników z lotnym golkiperem goście! Strzałem z własnej połowy piłkę w bramce umieścił MATEUSZ WESSERLING.

36

37
    Dwukrotnie kapitalną interwencją popisał się Sasiak!

38
    A teraz czas na życzenie szkoleniowca AZS-u.

39
    Piękny strzał MAKSYMA PAUTIAKA z dystansu i łapią kontakt miejscowi!

40
    Nie trafił w bramkę z bliskiej odległości Skrzypek!

40
    Żółta kartka dla zespołu AZS UG Gdańsk (Domżalski).

Spotkanie w Pniewach dobiegło końca! Ostatecznie AZS UG wygrał z Red Dragons 4:3. Dziękuję za uwagę! (17:56:38)

Gole: 9. Storozhuk, 31. Błaszyk, 39. Pautiak – 25. Depta, 26. Pawicki, 32. Wardowski, 36. Wesserling

Kartki:   34. Hoły (PNI) – 20. Majchrzak (GDA), 40. Domżalski (GDA)

Błaszczyk (R. Roj) – Skrzypek, Gładyszewski, Kubiak, Kameko, Miałkas, Pautiak, Kostecki, M. Roj, Storozhuk, Stankowiak, Hoły, Błaszyk