Cracovia – Wisła Pł. | 3:0 (koniec) | | | Jagiellonia – Legia | 2:2 (koniec) |
Skra – Puszcza | 1:2 (koniec) | | | Podbeskidzie – Arka | 1:1 (koniec) |
Michalovce – Tatran | 1:2 (koniec) |
Mlada – Ołomuniec | 2:2 (koniec) |
Dragovoljac – Gorica | 0:2 (koniec) |
finał
Skra Częstochowa
1:2
(0:1)
Puszcza Niepołomice
90+4
|
Żółta kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Sajdak).
|
|
90+1
|
Żółta kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Lukoszek).
|
|
86
|
Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Pyrdoł).
|
|
82
|
Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Bartosz).
|
|
79
|
Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Cichoń).
|
|
55
|
Żółta kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Pyrdoł).
|
|
17
|
Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Hajda).
|
|
17
|
Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Kobusiński).
|
Gole:
83. Mesjasz – 33. Kobusiński, 87. Mroziński
Sędziowie: Mateusz Złotnicki – Radosław Wąsik, Michał Gajda
Widownia:
Kartki: 55. Pyrdoł (SKC), 90+1. Lukoszek (SKC), 90+4. Sajdak (SKC) – 17. Kobusiński (PSZ), 17. Hajda (PSZ), 79. Cichoń (PSZ), 82. Bartosz (PSZ) 86. Pyrdoł (SKC)
Spudłowany karny!:
Skra Częstochowa:
Sujecki – Paluszek, Mesjasz, Szymański – Napora (46' Burman), Baranowicz, Sajdak, Winiarczyk (46' Lukoszek) – Nocoń (89' Kwietniewski), Niedbała (46' Pyrdoł)– Mas (68' Ropski)
Zmiany: Kos, Posmyk, Malec, Pyrdoł, Kwietniewski, Lukoszek, Ropski, Holik, Burman
Trener: Jacek Rokosa
Puszcza Niepołomice: Kobylak – Bartosz (90+2' Boguski), Sołowiej, Kościelny, Mroziński – Hajda, Serafin – Tomalski (74' Cichoń), Kobusiński (90+2' Thiakane), Stępień – Kidric (90+2' Wojcinowicz)
Zmiany: Komar, Wojcinowicz, Pięczek, Aftyka, Boguski, Thiakane, Górski, Cichoń, Wroński
Trener: Tomasz Tułacz
Zmiany: Kos, Posmyk, Malec, Pyrdoł, Kwietniewski, Lukoszek, Ropski, Holik, Burman
Trener: Jacek Rokosa
Puszcza Niepołomice: Kobylak – Bartosz (90+2' Boguski), Sołowiej, Kościelny, Mroziński – Hajda, Serafin – Tomalski (74' Cichoń), Kobusiński (90+2' Thiakane), Stępień – Kidric (90+2' Wojcinowicz)
Zmiany: Komar, Wojcinowicz, Pięczek, Aftyka, Boguski, Thiakane, Górski, Cichoń, Wroński
Trener: Tomasz Tułacz
Sędziowie: Mateusz Złotnicki – Radosław Wąsik, Michał Gajda
Widownia:
Adrian Somorowski