Lubawa – FIT-MORNING Gredar 8:2 (koniec) | Dreman – FC Reiter 8:2 (koniec)
8:2 (2:0)
FC Reiter Toruń
Niedziela 15.05.2022, 18:00 • Stegu Arena, Opole • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:42:09)

Aż 10 goli w Opolu. Zdecydowanie skuteczniejsi byli gospodarze, a wynik 8:2 nie pozostawia wątpliwości, czy to właśnie im należało się zdobycie kompletu punktów.

40

40
    Ponownie niewykorzystany przedłużony rzut karny.

40
    Przedłużony rzut karny dla gospodarzy.

40
    Gol dla FC Reiter Toruń!
    Strzelcem bramki JAKUB WIŚNIEWSKI.

40
    Tomasz Lutecki nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego.

40
    Jeszcze przedłużony rzut karny dla Dremana Opole Komprachcice.

39
    Samobójcze trafienie zalicza KRZYSZTOF ELSNER.

39
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    Strzelcem bramki VINICIUS TEIXEIRA.

38
    Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

38
    Krzysztof Elsner napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

38
    Ale wynik! Futsalowa demolka w Opolu.

37
    Strzelcem bramki SERHIJ FIL.

36
    Dreman Opole Komprachcice z zamiarem spokojnego dokończenia udanego meczu, a może zapewni jeszcze swoim kibicom mocne wrażenia w ostatnich minutach.

35
    Świetnie bawią się na boisku gospodarze i stopniowo dokładają gola za golem do swojej przewagi.

34
    Strzelcem bramki ANDRE LUIZ.

32
    Po trzy faule odgwizdane obu zespołom w drugiej połowie, dlatego robi się im gorąco.

31
    Dobrze zapowiadała się akcja, ale zdążyli wrócić na czas gracze broniący i ich przeciwnicy muszą szukać innego sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Tym razem jedno wielkie fiasko.

30
    Druga połowa spotkania na półmetku.

29
    Wynik 4:0 ogranicza do minimum możliwość zapunktowania przez przyjezdnych. Trudna, bardzo trudna jest sytuacja FC Reitera Toruń.

28
    Strzelcem bramki TOMASZ LUTECKI.

28
    Po jednym faulu odgwizdanym obu zespołom po powrocie z szatni na boisko.

27
    Konsekwentnie idą po swoje gospodarze, a trzybramkowa zaliczka daje im dużo spokoju. Ostatnia akcja zakończona golem Wadyma Iwanowa.

26

25
    Konrad Jekiełek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

24
    Piłka rzucona za linię obrońców, ale połapali się w tym na czas i została ona wyekspediowana poza boisko. Tylko wznowienie od autu.

23
    Pierwsze przewinienie po przerwie odgwizdane Dremanowi Opole Komprachcice.

23
    Zablokowane uderzenie jednego z torunian i muszą oni zadowolić się wypracowaniem rzutu rożnego.

22
    Mecz został wznowiony po czasie spędzonym przez drużyny w szatniach. Był czas na zmodyfikowanie planu na mecz na podstawie tego, co wydarzyło się przed przerwą. Zobaczymy, która z ekip przystąpi do zdecydowanego ataku.

21

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania.

Dreman Opole Komprachcice przystąpił od początku meczu do zdecydowanego natarcia. Efektem szturmu były uderzenia na miarę prowadzenia 2:0. FC Reiter Toruń postara się odwrócić wynik po powrocie z szatni.

20

19
    Ostatnie ataki w pierwszej połowie rywalizacji.

18
    Sergej Burduja napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

16
    Szansa na zaskoczenie zespołu z Komprachcic rozegraniem rzutu rożnego.

15
    Pozostało pięć minut rywalizacji w pierwszej połowie spotkania i na pewno FC Reiter Toruń chce poprawić wynik jeszcze w tej części.

14
    Cztery przewinienia na koncie gospodarzy i dwa faule po stronie przyjezdnych.

13
    Fragment konfrontacji bez klarownych sytuacji podbramkowych. Publiczność oczekuje na niebezpieczne celne uderzenia. Próby zatrudnienia, a nawet pokonania bramkarza.

12
    Krótka przerwa w grze była spowodowana urazem.

10
    Pierwsza połowa meczu na półmetku i jak dotąd to gospodarze przeprowadzili dwa skuteczne ataki podsumowane uderzeniem do bramki.

9
    Jefferson napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

9
    Przerwa na żądanie szkoleniowca gości.

9
    Vinicius Teixeira napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

8
    Strzelcem bramki RICARDO FERNANDES.

7
    Po dobrze przeprowadzonym ataku zakończonym uderzeniem Serhija Fila gospodarze trwającego spotkania mają czego bronić.

6

5
    Pięć minut rywalizacji za drużynami.

4
    Pierwsze przewinienie zostało odgwizdane zawodnikowi z województwa kujawsko-pomorskiego.

3
    Musieli sposobić się gospodarze do dynamicznego powrotu, ponieważ rozpędzeni w swoim kontrataku byli rywale. Ostatecznie podanie, które w założeniu miało być ostatnim, zostało zatrzymane przez zawodnika broniącego. Tylko rzut rożny.

2
    Torunianie w posiadaniu futsalówki i wymieniają oni podania w celu znalezienia luki w defensywie Dremana Opole Komprachcice.

1

Dreman Opole Komprachcice: Burduja, Lach – Glinka, Lutecki, Andre Luiz, Iwanow, Fil, Chuva, Elsner, Pinto, Fernandes, Teixeira, Szypczyński.
    Trener: Jarosław Patałuch

FC Reiter Toruń: Iwański, Naparło – Wojciechowski, Gallego, Jefferson, Wiśniewski, Jekiełek, Waszak, Szczepaniak, Lewandowski, Machałowski, Mrówczyński.
    Trener: Łukasz Żebrowski

Sędzia: Wiercioch, Miśta – Rybol, Bazan.

Zapraszamy na relację na żywo Statscore Futsal Ekstraklasy. Dreman Opole Komprachcice zmierzy się w nim z FC Reiterem Toruń. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 18.
    Torunianie powalczą na wyjeździe

Gole: 6. Fil, 8. Fernandes, 26. Iwanow, 28. Lutecki, 34. Andre, 37. Fil, 38. Iwanow, 39. Teixeira – 39. Elsner (sam.), 40. Wiśniewski

Kartki:   9. Teixeira (OKO), 18. Burduja (OKO), 38. Elsner (OKO) – 9. Jefferson (FCT), 25. Jekiełek (FCT)

Sędziowie: Wiercioch, Miśta – Rybol, Bazan