Lech P. – Zagłębie L. | 2:1 (koniec) | | | Piast – Radomiak | 1:1 (koniec) | | | Legia – Cracovia | 3:0 (koniec) |
Górnik Ł. – Jagiellonia | 0:1 (koniec) | | | Śląsk – Górnik Z. | 3:4 (koniec) | | | Wisła Pł. – Stal M. | 3:0 (koniec) |
Wisła K. – Warta | 0:1 (koniec) | | | Pogoń – Termalica | 2:2 (koniec) | | | Raków – Lechia | 3:0 (koniec) |
Genoa – Bologna | 0:1 (koniec) | | | Atalanta – Empoli | 0:1 (koniec) | | | Fiorentina – Juventus | 2:0 (koniec) |
Lazio – Hellas Verona | 3:3 (koniec) |
Valencia – Celta Vigo | 2:0 (koniec) |
Freiburg – RB Lipsk | 1:1 (2:4 po rz. karnych) |
Angers – Montpellier | 2:0 (koniec) | | | Brest – Bordeaux | 2:4 (koniec) | | | Clermont Foot – Lyon | 1:2 (koniec) |
Lens – Monaco | 2:2 (koniec) | | | Lille – Rennes | 2:2 (koniec) | | | Lorient – Troyes | 1:1 (koniec) |
Olympique – Strasbourg | 4:0 (koniec) | | | Nantes – Saint-Étienne | 1:1 (koniec) | | | PSG – Metz | 5:0 (koniec) |
Reims – Nice | 2:3 (koniec) |
Rużomberok – Sereď | 3:1 (koniec) | | | Slovan – MSK Żilina | 2:2 (koniec) | | | Spartak T. – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Pohronie – Senica | 1:0 (koniec) | | | Tatran – Moravce-Vrable | 0:2 (koniec) | | | AS Trencin – Michalovce | 2:2 (koniec) |
Rijeka – Dragovoljac | 1:0 (koniec) | | | Gorica – Osijek | 1:1 (koniec) | | | Dinamo Z. – Hajduk | 3:1 (koniec) |
finał
Spartak Trnawa
1:0
(0:0)
DAC1904 Dunajska Streda
81
|
Żółta kartka dla zespołu Spartak Trnawa (Marek Ujlaky).
|
|
34
|
Żółta kartka dla zespołu DAC 1904 Dunajska Streda (Milan Dimun).
|
Gole:
82. Bamidele Isa (Ujlaky)
Sędziowie: Gemzický – Hancko, Ferenc
Widownia: 8037
Kartki: 81. Ujlaky (TRN) – 34. Dimun (DUN)
Spudłowany karny!:
Spartak Trnawa:
Do. Takáč – Koštrna, Škrtel (C) (37. Ujlaky), Kóša (59. Kozak), Mikovič – Bukata, Procházka – Savvidis II, Vlasko (70. K. Boateng), de Azevedo (59. Iván) – Olejník (46. Bamidele Isa).
Zmiany: Kamenár – Jendrek, Čurma, Benovič.
Trener: M. Gašparík
DAC1904 Dunajska Streda: Veszelinov – Blackman (46. Andzouana), Muhamedbegovic, Brunetti (85. Sharani), Malý, Davis – Njie, Dimun (C) (46. Szánthó), Andrezinho (70. Veselovský), Moumou – Balogh (46. Nebyla).
Zmiany: M. Vantruba – Hahn, Bögi, Verlinden.
Trener: J. Janeiro
Zmiany: Kamenár – Jendrek, Čurma, Benovič.
Trener: M. Gašparík
DAC1904 Dunajska Streda: Veszelinov – Blackman (46. Andzouana), Muhamedbegovic, Brunetti (85. Sharani), Malý, Davis – Njie, Dimun (C) (46. Szánthó), Andrezinho (70. Veselovský), Moumou – Balogh (46. Nebyla).
Zmiany: M. Vantruba – Hahn, Bögi, Verlinden.
Trener: J. Janeiro
Sędziowie: Gemzický – Hancko, Ferenc
Widownia: 8037