Olimpia E. – Śląsk II 0:0 (koniec) | Ruch – Hutnik 1:0 (koniec) | Znicz – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec)
Wisła Pu. – Motor 3:0 (koniec) | Stal Rz. – Lech II P. 2:2 (koniec) | Ostróda – Garbarnia 4:7 (koniec)
Wigry – Pogoń Grodzisk Maz. 4:0 (koniec) | KKS – Chojniczanka 2:3 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
2:3 (2:2)
Chojniczanka Chojnice
Niedziela 22.05.2022, 12:30 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (01:04:53)

Komplet punktów dla Chojniczanki

Chojniczanka pożegnała się z eWinner II ligą zwycięstwem 3:2 w Kaliszu. Po przerwie rozstrzygnęła mecz uderzeniem Pawła Czajkowskiego. Była jeszcze szansa na zadanie kolejnego ciosu gospodarzom, ale rzutu karnego nie wykorzystał Artur Pląskowski.
    Porażka gospodarzy

90+4

90+4
    Artur Pląskowski (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego.

90+3
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Bartłomiej Putno).

90+3
    Rzut karny dla osłabionej Chojniczanki!

90
    Doliczony czas.

89
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Sebastian Olszewski).

87
    Drużyna z Wielkopolski nie zna sposobu na doprowadzenie do remisu.

85
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz:
    z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Gęsior.

85
    z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Putno.

82
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
    z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Pląskowski.

80
    W końcówce meczu gospodarze będą musieli radzić sobie w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Ściślaka.

78
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Daniel Ściślak).

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu w drugiej połowie spotkania.

74
    z boiska schodzi Borecki, na boisku pojawia się Majewski.

74
    z boiska schodzi Łuszkiewicz, na boisku pojawia się Kaszuba.

68
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Daniel Ściślak).
    Chojniczanka odzyskała prowadzenie

65
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki PAWEŁ CZAJKOWSKI.

64
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Przemysław Stolc).

63
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Mateusz Gawlik).

61
    z boiska schodzi Karbowy, na boisku pojawia się Ściślak.

61
    z boiska schodzi Mazek, na boisku pojawia się Trojanowski.

60
    Godzina meczu za drużynami.

50
    Pierwsze szanse na poprawienie wyniku po powrocie z szatni na boisko.

46
    z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Formela.

46

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania.
    Remis do przerwy
    Po dwa gole obu zespołów

Interesująca i dynamiczna pierwsza połowa, w której Chojniczanka zdążyła zdobyć, a następnie stracić dwubramkowe prowadzenie.

45

45
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Michał Borecki).

41
    Żółta kartka dla zespołu KKS 1925 Kalisz (Adrian Łuszkiewicz).
    Walka w Kaliszu

39
    Coraz ostrzejsza rywalizacja na kaliskim stadionie.

20
    Dobry start Chojniczanki i ma ona dwubramkowe prowadzenie. KKS 1925 Kalisz musi organizować się do odrabiania strat.
    Rośnie przewaga Chojniczanki

17
    Strzelcem bramki SZYMON SKRZYPCZAK.

10
    Strzelcem bramki samobójczej PRZEMYSŁAW STOLC.

5
    Bezbramkowe pięć minut otwierających spotkanie, ale piłkarze odważnie organizują się do ataku.

1

Zakończyła się rozgrzewka i pozostało oczekiwać na pierwszy gwizdek.

KKS 1925 Kalisz: Górski – Zawistowski, Kendzia, Gawlik, Stolc, Staszak, Borecki, Wysokiński, Łuszkiewicz, Gordillo, Giel.
    Rezerwowi: Krakowiak – Dudek, Kaszuba, Mączyński, Majewski, Gęsior, Putno, Głaz, Smoliński.
    Trener: Stanisław Szpyrka

Chojniczanka Chojnice: Lewandowski – Olszewski, Grolik, Bartosiak, Kasperowicz, Mazek, Cegiełka, Czajkowski, Karbowy, Mikołajczak, Skrzypczak.
    Rezerwowi: Broda – Gajda, Pląskowski, Ściślak, Formella, Grobelny, Trojanowski, Klichowicz, Sobolewski.
    Trener: Tomasz Kafarski

Sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
    Zestawienie kaliszan
    Jedenastka Chojniczanki

Będziemy informować o zmianach w meczu eWinner II ligi w Kaliszu. KKS 1925 zmierzy się w nim z pewną awansu Chojniczanką. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 12:30.
    Chojniczanka ma awans w kieszeni

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 27. Zawistowski, 37. Borecki – 10. Stolc (sam.), 17. Skrzypczak, 65. Czajkowski

Kartki:   41. Łuszkiewicz (KKL), 45. Borecki (KKL), 63. Gawlik (KKL), 64. Stolc (KKL), 90+3. Putno (KKL) – 68. Ściślak (CHO), 89. Olszewski (CHO)   78. Ściślak (CHO)

Spudłowany karny!: 90+4. Pląskowski (CHO), bramkarz Górski obronił

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 4:6. Strzały niecelne: 12:6. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:3. Foule: 14:8.
    KKS 1925 Kalisz: Górski – Zawistowski (85. Putno), Kendzia, Gawlik, Stolc, Staszak, Borecki (74. Majewski), Wysokiński, Łuszkiewicz (73. Kaszuba), Gordillo (85. Gęsior), Giel.

Zmiany: Krakowiak – Dudek, Kaszuba, Mączyński, Majewski, Gęsior, Putno, Głaz, Smoliński.

Chojniczanka Chojnice: Lewandowski – Olszewski, Grolik, Bartosiak, Kasperowicz, Mazek (61. Trojanowski), Cegiełka, Czajkowski, Karbowy (61. Ściślak), Mikołajczak (46. Formela), Skrzypczak (82. Pląskowski).

Zmiany: Broda – Gajda, Pląskowski, Ściślak, Formella, Grobelny, Trojanowski, Klichowicz, Sobolewski.

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy)