Stomil – Puszcza | 1:0 (koniec) | | | Skra – Jastrzębie | 1:1 (koniec) | | | GKS T. – Korona | 1:1 (koniec) |
GKS K. – ŁKS | 2:0 (koniec) | | | Odra O. – Resovia | 0:3 (koniec) | | | Polkowice – Miedź | 0:1 (koniec) |
Widzew – Podbeskidzie | 2:1 (koniec) | | | Arka – Sandecja | 2:1 (koniec) | | | Chrobry – Zagłębie S. | 4:0 (koniec) |
Olimpia E. – Śląsk II | 0:0 (koniec) | | | Ruch – Hutnik | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Pogoń Sdl. | 0:1 (koniec) |
Wisła Pu. – Motor | 3:0 (koniec) | | | Stal Rz. – Lech II P. | 2:2 (koniec) | | | Ostróda – Garbarnia | 4:7 (koniec) |
Wigry – Pogoń Grodzisk Maz. | 4:0 (koniec) | | | KKS – Chojniczanka | 2:3 (koniec) |
Polska U17 – Bułgaria | 1:1 (koniec) |
Arsenal – Everton | 5:1 (koniec) | | | Brentford – Leeds | 1:2 (koniec) | | | Brighton – West Ham | 3:1 (koniec) |
Burnley – Newcastle | 1:2 (koniec) | | | Crystal Palace – Man Utd | 1:0 (koniec) | | | Chelsea – Watford | 2:1 (koniec) |
Leicester – Southampton | 4:1 (koniec) | | | Liverpool – Wolves | 3:1 (koniec) | | | Man City – Aston Villa | 3:2 (koniec) |
Norwich – Tottenham | 0:5 (koniec) |
Spezia – Napoli | 0:3 (koniec) | | | Inter – Sampdoria | 3:0 (koniec) | | | Sassuolo – AC Milan | 0:3 (koniec) |
Salernitana – Udinese | 0:4 (koniec) | | | Venezia – Cagliari | 0:0 (koniec) |
Elche – Getafe | 3:1 (koniec) | | | Alaves – Cadiz | 0:1 (koniec) | | | Granada – RCD Espanyol | 0:0 (koniec) |
Osasuna – Mallorca | 0:2 (koniec) | | | FC Barcelona – Villarreal | 0:2 (koniec) | | | Sociedad – Atletico | 1:2 (koniec) |
Sevilla – Bilbao | 1:0 (koniec) |
Bohemians – FC Opava | 2:0 (koniec) |
finał
GKS Tychy
1:1
(0:1)
Korona Kielce
89
|
Żółta kartka dla zespołu Korona Kielce (Strzeboński).
|
|
53
|
Żółta kartka dla zespołu GKS Tychy (Wołkowicz).
|
Gole:
90+3. Wołkowicz (kar.) – 26. Takac
Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków).
Widownia:
Kartki: 53. Wołkowicz (GKT) – 89. Strzeboński (KRN)
Spudłowany karny!:
GKS Tychy:
Jałocha – Machowski, Nedić, Żytek, Wołkowicz – Czyżycki (59. Piątek), Paprzycki – Kargulewicz (79. Dzięgielewski), Malec (59. Jaroch), Kozina (63. Wachowiak) – Rumin.
Zmiany: Dana, Mańka, Piątek, Grzeszczyk, Wachowiak, Steblecki, Jaroch, Dzięgielewski, Połap.
Trener:
Korona Kielce: Zapytowski – Corral (46. Koj), Seweryś, Łukowski (77. Shikavka), Kiełb (46. Zarandia), Takac (61. Strzeboński), Danek (46. Podgórski), Oliveira, Szymusik, Sewerzyński, Górski.
Zmiany: Forenc, Podgórski, Strzeboński, Koj, Bojańczyk, Szpakowski, Zarandia, Zebić, Shikavka.
Trener:
Zmiany: Dana, Mańka, Piątek, Grzeszczyk, Wachowiak, Steblecki, Jaroch, Dzięgielewski, Połap.
Trener:
Korona Kielce: Zapytowski – Corral (46. Koj), Seweryś, Łukowski (77. Shikavka), Kiełb (46. Zarandia), Takac (61. Strzeboński), Danek (46. Podgórski), Oliveira, Szymusik, Sewerzyński, Górski.
Zmiany: Forenc, Podgórski, Strzeboński, Koj, Bojańczyk, Szpakowski, Zarandia, Zebić, Shikavka.
Trener:
Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków).
Widownia:
Tomek