Piast – Rekord 5:2 (koniec) | Red Devils – Dreman 3:3 (koniec)
Red Devils Futsal Club
3:3 (0:1)
Dreman Opole Komprachcice
Niedziela 22.05.2022, 18:00 • Hala Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 29. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:26:34)

Nabrała ta konfrontacja rumieńców po przerwie. Red Devils Chojnice trzy razy odpowiadali na gola przeciwnika, po raz ostatni zrobili to w ostatniej minucie i stanęło na remisie 3:3.

38
    Kolejne uderzenie do bramki oddane przez Tomasza Luteckiego. Hat-trick ponownie daje nadzieję gościom na odniesienie zwycięstwa w Chojnicach.

37
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice!
    Strzelcem bramki TOMASZ LUTECKI.

37
    Trzy przewinienia na koncie gospodarzy i cztery po stronie Dremana Opole Komprachcice.

36
    Dublet również zawodnika Red Devils Chojnice. Po nim ponownie remis i przerwa na żądanie szkoleniowca przed ostatnimi minutami rywalizacji.

35
    Strzelcem bramki ROBERT ŚWITOŃ.

34
    Ponownie na prowadzeniu futsaliści z województwa opolskiego. Drużyna z Chojnic raz jeszcze nie przypilnowała autora dubletu w tym meczu Tomasza Luteckiego.

33

32
    Dwa przewinienia na koncie Dremana Opole Komprachcice.

31
    Kristian Medoń napomniany żółtą kartą za ostre przewinienie.

31
    Czas pokaże, która z drużyn zdecyduje się na podjęcie większego ryzyka w ostatnich minutach spotkania.

30
    Druga połowa spotkania na półmetku.

29
    Dreman Opole Komprachcice nie jest już w komfortowym położeniu i musi postarać się o odzyskanie prowadzenia.

28
    Długi pościg Red Devils Chojnice zakończony powodzeniem. Po uderzeniu Roberta Świtonia obu drużynom jest równie blisko i jednocześnie daleko do zdobycia kompletu punktów.

27

Gole: 27. Świtoń, 35. Świtoń, 40. Pastars – 6. Lutecki, 33. Lutecki, 37. Lutecki

Kartki:   31. Medoń (CHO)

Red Devils Futsal Club: Czarnowski, Kollar, Kąkol, Kartuszyński – Pastars, Sobański, Prz. Laskowski, Neheła, Kokoladze, Augosto, Medoń, Pat. Laskowski, Świtoń, Kubiszewski, Szopiński, Seniuk, Magalhaes, Kręcki, Sole, Bacik, D. Laskowski.

Trener: Jacek Burglin

Dreman Opole Komprachcice: Burduja, Migoń, Lach – Dudek, Skrok, Glinka, Lutecki, Czech, Andre Luiz, Iwanow, Grzywa, Opatowski, Fil, Sanchez, Chuva, Elsner, Barysz, Staroń, Pinto, Teixeira, Szypczyński.

Trener: Jarosław Patałuch

Sędziowie: Dorn, Malinowski – Bartoszewski, Piotrowski