Portugalia – Czechy | 2:0 (koniec) | | | Szwajcaria – Hiszpania | 0:1 (koniec) |
Norwegia – Słowenia | 0:0 (koniec) | | | Szwecja – Serbia | 0:1 (koniec) |
Kosowo – Irlandia Północna | 3:2 (koniec) | | | Grecja – Cypr | 3:0 (koniec) | | | Gibraltar – Bułgaria | 1:1 (koniec) |
Macedonia Płn. – Gruzja | 0:3 (koniec) |
Malta – Estonia | 1:2 (koniec) |
Słowacja – Azerbejdżan | 0:1 (koniec) | | | Rumunia – Czechy | 0:0 (2:1 po rz. karnych) |
finał
Macedonia Północna
0:3
(0:0)
Gruzja
Gole:
52. Zivzivadze, 62. Kvaratskhelia, 84. Kiteishvili
Sędziowie: Reinshreiber – Biton, Mezamber (ISR)
Widownia:
Kartki: 39. Velkovski (MAK), 74. Bardhi (MAK), 82. Babunski (MAK) – 21. Kakabadze (GRU), 45. Zivzivadze (GRU), 74. Kvirkvelia (GRU)
Spudłowany karny!:
Macedonia Północna:
Dimitrievski – Churlinov, Velkovski, Musliu, Alioski – Elmas, Spirovski, Bardhi (C), Ashkovski – Ristovski, Trajkovski
Zmiany: Dorian Babunski, David Babunski, Ethemi, Fazlagic, Iliev, Miovski, Nikolov, Ristevski, Serafimonv, Siskovski, Todorski, Zajkov
Trener: Milevski
Gruzja: Mamardashvili – Kakabadze, Kashia (C), Khocholava – Kvaratskhelia, Kvirkvelia, Aburjania, Kvekveskiri, Tsitaishvili – Zivzivadze – Davitashvili
Zmiany: Vako, Mikautadze, Mekvabishvili, Mamuchashvili, Loria, Lochoshvili, Lobjanidze, Kupatadze, Kobakhidze, Kiteishvili, Gvilia, Azarov
Trener: Sagnol
Zmiany: Dorian Babunski, David Babunski, Ethemi, Fazlagic, Iliev, Miovski, Nikolov, Ristevski, Serafimonv, Siskovski, Todorski, Zajkov
Trener: Milevski
Gruzja: Mamardashvili – Kakabadze, Kashia (C), Khocholava – Kvaratskhelia, Kvirkvelia, Aburjania, Kvekveskiri, Tsitaishvili – Zivzivadze – Davitashvili
Zmiany: Vako, Mikautadze, Mekvabishvili, Mamuchashvili, Loria, Lochoshvili, Lobjanidze, Kupatadze, Kobakhidze, Kiteishvili, Gvilia, Azarov
Trener: Sagnol
Sędziowie: Reinshreiber – Biton, Mezamber (ISR)
Widownia:
z boiska schodzi Kvaratskhelia, na boisku pojawia się Vako.
z boiska schodzi Kakabadze, na boisku pojawia się Lobjanidze.
z boiska schodzi Elmas, na boisku pojawia się Todoroski.
z boiska schodzi Ristovski, na boisku pojawia się Babunski.
z boiska schodzi Spirovski, na boisku pojawia się Milovski.
z boiska schodzi Davitashvili, na boisku pojawia się Mamuchashvili.
z boiska schodzi Zivzivadze, na boisku pojawia się Mikautadze.
z boiska schodzi Aburjania, na boisku pojawia się Kiteishvili.
z boiska schodzi Trajkovski, na boisku pojawia się Nikolov.