2:1 (2:1)
Czarnogóra
Piątek 17.06.2022, 17:45Reprezentacja Polski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:18:52)

Druga połowa meczu do śmietnika, ale pierwsza była znośna. Polska zapewniła sobie w niej zwycięstwo 2:1 z Czarnogórą i to jej druga wygrana odniesiona w turnieju. Ekipa z Bałkanów nie miała dużo do powiedzenia i sporadycznie sprawdzała strzałami Bartłomieja Nawrata.

40

39
    Pora na ostatnie ataki w meczu.

38
    Mocne, ale niecelne uderzenie ponad bramką strzeżoną przez Bartłomieja Nawrata.

37
    Czas pokaże, czy Czarnogóra wykorzysta ospałą postawę reprezentantów Polski i wykorzysta ostatnie minuty spotkania na doprowadzenie do remisu.

36
    Druga połowa naprawdę do śmietnika, Polska nie potrafi rozruszać mdłego meczu.

35
    Pozostało jeszcze pięć minut meczu.

34
    Polska broni pressingiem na całej długości boiska i nie pozwala na złapanie rytmu przeciwnikom.

33
    Wślizg broniącego Czarnogórca w odpowiednim momencie, ale jednocześnie jego drużyna nie potrafiła zorganizować się na czas do przeprowadzenia ataku.

32
    Płaskie uderzenie zatrzymane nogami przez czarnogórskiego bramkarza.

32
    Żwawa wymiana podań zespołu z Polski, jednak został powstrzymany zanim jakikolwiek z zawodników złożył się do oddania uderzenia. Czujni w tej sytuacji byli gracze przeciwnej drużyny.

31
    Przerwa na żądanie selekcjonera.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

29
    Szybki atak po wyrzucie Bartłomieja Nawrata, nie zdążyła się ustawić czarnogórska obrona, ale interweniował bramkarz i Polska nie podwyższyła prowadzenia.

28
    Odważna szarża bałkańskiego zespołu. Przez moment zanosiło się na wypracowanie naprawdę dogodnej pozycji do oddania uderzenia, jednak jak spod ziemi wyrósł defensor i nie pozwolił na zatrudnienie bramkarza.

27
    Druga połowa meczu zdecydowanie nie jest pasjonującym i trzymającym w napięciu widowiskiem. Polska z powodzeniem pilnuje skromnego prowadzenia.

26
    Bardzo niecelne uderzenie Polaka na zakończenie rozegrania pozycyjnego.

25
    Musieli popracować w defensywie gracze w jaśniejszych koszulkach. Ciasno ustawieni oraz skoncentrowani nie pozwolili przeciwnikom na wypracowanie sobie pozycji do oddania uderzenia.

Gole: 9. Lutecki, 14. Surmiak – 18. Vukcević

Polska: Nawrat (Kałuża) – Spychalski, Surmiak, Lutecki, Kaniewski – Kubik, Madziąg, Hoły, Grubalski, Sendlewski, Leszczak, Kriezel, Marek.

Czarnogóra: Sekulić (Durković, Popović) – Petrusić, Cimbajlević, Vuletić, Spasojević – Delić, Koprivica, Tafić, Kostil, Puletić, Vukcević, Milicić.

Sędziowie: Dujmić, Radulović