Chojniczanka – GKS T. 2:2 (koniec) | Wisła K. – Sandecja 0:0 (koniec) | ŁKS – GKS K. 0:2 (koniec)
Wisła Kraków
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 16.07.2022, 17:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Fortuna 1 Liga • Runda 1

90+5
    Żółtą kartkę otrzymał Adi Mehremić za faul blisko własnego pola karnego.

83
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków:
    z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Gach.

82
    Rozpaczliwie interweniowali defensorzy oraz Dawid Pietrzkiewicz i nie pozwolili oni na zakończenie ataku Momo Cisse uderzeniem do sieci. Sytuacja sam na sam z bramkarzem została zmarnowana!

79
    Żółtą kartkę otrzymał Michael Pereira za ostre przewinienie.

74
    z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Pereira.

69
    Żółtą kartkę otrzymał Elhadji Maissa Fall za faul na rozpędzającym się Momo Cisse.

61
    z boiska schodzi Starzyński, na boisku pojawia się Basha.

61
    z boiska schodzi Fazlagić, na boisku pojawia się Cisse.

61
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz:
    z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Gabrych.

61
    z boiska schodzi Sovsić, na boisku pojawia się Merebaszwili.

61
    z boiska schodzi Kapica, na boisku pojawia się Toporkiewicz.

60
    Łukasz Kosakiewicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

59
    Adi Mehremić odgrywał piłkę ryzykownie do Mikołaja Biegańskiego. W ostatnim momencie bramkarz wybił futbolówkę na korner sprzed nadbiegającego Jakuba Wróbla.

51
    Żółtą kartkę otrzymał Kacper Duda za ostre przewinienie na połowie przeciwnika.

50
    Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wróbel za ostre przewinienie na połowie przeciwnika.

47
    Mocno nacisnęli po powrocie z szatni na boisko nowosądeczanie. Dwa uderzenia celne poskromione przez Mikołaja Biegańskiego.

45+2
    Przyspieszenie gospodarzy w minutach poprzedzających przerwę. Była próba pokonania Dawida Pietrzkiewicza z połowy boiska, a także ciekawe dośrodkowanie Krystiana Wachowiaka, którego nie zamknął Michał Żyro.

37
    Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szufryn za przewinienie taktyczne.

24
    Żółtą kartkę otrzymał Ivan Nekić za ostre przewinienie.

16
    Damian Chmiel główkował nieznacznie obok bramki po dośrodkowaniu Łukasza Kosakiewicza z prawego skrzydła. Pierwsza dobra szansa na zdobycie prowadzenia Sandecji Nowy Sącz!

Gole:

Kartki:   51. Duda (WIS), 79. Pereira (WIS), 90+5. Mehremić (WIS) – 24. Nekić (SAN), 37. Szufryn (SAN), 50. Wróbel (SAN), 60. Kosakiewicz (SAN), 69. Fall (SAN)

Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 1:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 0:0. Foule: 17:17.
    Wisła Kraków: Biegański – Jaroch, Łasicki, Mehremić, Wachowiak, Jelić Balta, Fazlagić (61. Cisse), Starzyński (61. Basha), Duda (74. Pereira), Żyro, Fernandez.

Zmiany: Broda – Colley, Pereira, Niewiadomski, Szot, Szywacz, Basha, Cisse, Plewka.

Trener: Jerzy Brzęczek

Sandecja Nowy Sącz: Pietrzkiewicz – Nekić, Szufryn, Słaby, Kosakiewicz, Fall, Walski, Sovsić (61. Merebaszwili), Chmiel (83. Gach), Kapica (61. Toporkiewicz), Wróbel (61. Gabrych).

Zmiany: Tokarz – Gabrych, Toporkiewicz, Merebaszwili, Surzyn, Maślanka, Gach, Piter-Bućko, Kasprzak.

Trener: Dariusz Dudek

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec)