FK Astana – Raków | 0:1 (koniec) | | | Paide – FC Ararat | 0:0 (5:3 po rz. karnych) | | | Milsami – KuPS | 1:4 (koniec) |
Gabala – Vidi FC | 2:1 (koniec) | | | Kisvarda – Kajrat | 1:0 (koniec) | | | Maccabi N. – Basaksehir | 0:1 (koniec) |
IF Elfsborg – Molde | 1:2 (koniec) | | | Nis – Gzira | 3:3 (1:3 po rz. karnych) | | | Olimpija – Sepsi | 2:0 (2:4 po rz. karnych) |
Lillestrøm – SJK | 5:2 (koniec) | | | Slavia – St Joseph's | 7:0 (koniec) | | | Riga FC – Rużomberok | 2:1 (koniec) |
Newtown – Spartak T. | 1:2 (koniec) | | | Levadia – Hibernians | 1:1 (koniec) | | | Dinamo Bt. – Lech P. | 1:1 (koniec) |
APOEL – Botew | 2:0 (koniec) | | | Neftchi – Aris L. | 3:0 (koniec) | | | CSKA Sofia – Makedonija | 4:0 (koniec) |
Viborg – Suduva | 1:0 (koniec) | | | Djurgardens – Rijeka | 2:0 (koniec) | | | Viking FK – Sparta | 2:1 (koniec) |
FCSB – Saburtalo | 4:2 (koniec) | | | Maccabi T.A. – Zirä FK | 0:0 (koniec) | | | Craiova – Vllaznia | 3:0 (koniec) |
PAOK – Lewski | 1:1 (koniec) | | | Lechia – Rapid | 1:2 (koniec) | | | Hamrun – Velez | 1:0 (koniec) |
Dinamo M. – Hapoel BS | 0:1 (koniec) | | | Young Boys – Liepaja | 3:0 (koniec) | | | Mura – St. Patrick's | 0:0 (5:6 po rz. karnych) |
Brøndby – Pogoń | 4:0 (koniec) | | | Sligo – Motherwell | 2:0 (koniec) | | | KF Drita – Antwerp | 0:2 (koniec) |
Laci – Petrocub | 1:4 (koniec) | | | Shkendija – Valmiera | 3:1 (koniec) | | | Konyaspor – BATE | 2:0 (koniec) |
FC Vaduz – FC Koper | 1:1 (po dogrywce) | | | Cukaricki – Racing | 4:0 (koniec) | | | Buducnost – Breidablik | 2:1 (koniec) |
Osijek – Kyzylzhar | 0:2 (koniec) | | | Tuzla City – Alkmaar | 0:4 (koniec) | | | Tre Fiori – B36 | 0:0 (koniec) |
Dunajska – Víkingur G. | 2:0 (koniec) | | | Crusaders – Basel | 1:1 (koniec) | | | Zrinjski – Tirana | 3:2 (koniec) |
Puskas – Vitoria | 0:0 (koniec) |
finał
BSC Young Boys
3:0
(2:0)
FK Liepaja
Gole:
2. Nsame (kar.), 41. Rrudhani, 72. Niasse (Meschack)
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 6:2. Foule: 10:9.
Sędziowie: Bitigen – Sesigüzel, Savranlar (všichni Turecko).
Widownia:
Kartki: 45. Rieder (YBB) – 2. Hreljic (LIE), 42. Karasauskas (LIE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 10:3. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 6:2. Foule: 10:9.
BSC Young Boys:
Von Ballmoos – Rüegg (66. Blum), Camara, Lustenberger (C) (46. Amenda), Benito – Niasse – Rrudhani, Ngamaleu (79. Mambimbi) – Rieder (67. Jankewitz) – Nsame (66. Itten), Elia.
Zmiany: Racioppi, Marzino – Chaiwa, Mambimbi, Kanga, Garcia, Jankewitz, Fassnacht, Zesiger, Amenda, Itten, Blum.
Trener: Raphael Wicky.
FK Liepaja: Zviedris – Marta, Inácio Miguel, Hreljić, Savaļnieks (C) – Karašauskas (61. Deliu), Strumia, Belaković (46. Villela) – Tarasovs (78. Kapun), Dodo (78. Soladio), Mankenda.
Zmiany: Kudrjavcevs – Soladio, Kārkliņš, Kapun, Lucas Villela, Deliu, Grjaznovs.
Trener: Tamaz Pertia.
Zmiany: Racioppi, Marzino – Chaiwa, Mambimbi, Kanga, Garcia, Jankewitz, Fassnacht, Zesiger, Amenda, Itten, Blum.
Trener: Raphael Wicky.
FK Liepaja: Zviedris – Marta, Inácio Miguel, Hreljić, Savaļnieks (C) – Karašauskas (61. Deliu), Strumia, Belaković (46. Villela) – Tarasovs (78. Kapun), Dodo (78. Soladio), Mankenda.
Zmiany: Kudrjavcevs – Soladio, Kārkliņš, Kapun, Lucas Villela, Deliu, Grjaznovs.
Trener: Tamaz Pertia.
Sędziowie: Bitigen – Sesigüzel, Savranlar (všichni Turecko).
Widownia:
21.07.2022
Liepaja - Young Boys 0:1
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 2:11. Spalone: 1:1. Foule: 7:10.
Liepaja - Young Boys 0:1
Gole: 73. Fassnacht (Rieder)
Kartki: 90+4. Itten (YBB)
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 2:11. Spalone: 1:1. Foule: 7:10.
Strzelcem bramki CHEIKH NIASSE. Asysta Elia Meschack.
Strzelcem bramki DONAT RRUDHANI.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa JEAN-PIERRE NSAME..