KKS – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec) | Olimpia E. – Znicz 2:1 (koniec) | Motor – Stomil 1:0 (koniec)
Polkowice – Śląsk II 1:3 (koniec) | Kotwica – Siarka T. 3:2 (koniec) | Polonia W. – Wisła Pu. 0:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
3:2 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 20.08.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:53:53)

Faule: 15:17.

Widowiskowa konfrontacja na stadionie Kotwicy Kołobrzeg. Ogromna radość gospodarzy, ponieważ umocnili się oni na prowadzeniu w tabeli dzięki zwycięstwu 3:2. Podopieczni Marcina Płuski pokonali Siarkę Tarnobrzeg, choć w 70. minucie było 0:2 i dziesięciu przeciwko jedenastu.

90+7

90+6
    Oskar Pogorzelec napomniany żółtą kartką za przedłużanie meczu.

90+4
    Skuteczna interwencja zawodnika w biało-błękitnym stroju na linii pola karnego. Ostatnia szansa na doprowadzenie do remisu będzie za moment z rzutu wolnego.

90+3
    Nic nie wychodzi gościom i niebawem zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg w szalonych okolicznościach stanie się faktem.

90+1
    Przerwa w grze spowodowana urazem.

90
    Doliczony czas.

88
    Teraz Siarka Tarnobrzeg musi gonić swojego uskrzydlonego pościgiem przeciwnika.

86
    Jakub Szarpak napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

85
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki KAMIL KORT.

Kotwica Kołobrzeg już na prowadzeniu! Gospodarze dokonali małego piłkarskiego cudu. Kompletnie rozregulowana defensywa Siarki Tarnobrzeg pozwoliła Kamilowi Kortowi wybiec sam na sam z Jakubem Szymańskim i strzelić na 3:2!

83
    Strzelcem bramki MICHAŁ KOZAJDA.

Kapitalny pościg Kotwicy Kołobrzeg! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze doprowadzili do remisu. Szalona druga połowa spotkania. W niej podopieczni Marcina Płuski odrobili dwubramkową stratę do przeciwnika.

82
    Paweł Rogala napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

81
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg:
    z boiska schodzi Bałdyga, na boisku pojawia się Krempa.

78
    Przyjezdni w głębokiej obronie, ale zachowują oni swoje prowadzenie.

76
    Kotwica Kołobrzeg zmobilizowana po strzeleniu gola kontaktowego i stara się wszystkimi możliwymi sposobami doprowadzić przynajmniej do remisu.

74
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Goncerz, na boisku pojawia się Bojas.

Gole: 70. Łysiak, 83. Kozajda, 85. Kort – 51. Zawiślak, 63. Stefanik (kar.)

Kartki:   48. Soljić (KTW), 58. Goncerz (KTW), 86. Szarpak (KTW), 90+6. Pogorzelec (KTW) – 39. Lewicki (SRK), 43. Józefiak (SRK), 66. Hrnciar (SRK), 82. Rogala (SRK)   58. Kostkowski (KTW)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 1:1. Foule: 15:17.
    Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Witasik, Kostkowski, Murawski, Kozajda, Chromiński (74. Cywiński), Soljić, Tuleja (64. Szarpak), Bartoś (64. Kort), Kaczmarek (64. Łysiak), Goncerz (74. Bojas).

Zmiany: Garstkiewicz – Cabrera, Cywiński, Łysiak, Kort, Szarpak, Bojas, Szczytniewski, Kulejewski.

Trener: Marcin Płuska

Siarka Tarnobrzeg: Szymański – Kwaśniewski, Bieniarz, Stefanik, Józefiak, Cichocki, Kaliniec (34. Jacenko), Tyl, Hrnciar (70. Rogala), Bałdyga (81. Krempa), Lewicki (46. Zawiślak).

Zmiany: Pietryga – Jacenko, Zawiślak, Krempa, Bierzało, Rogala, Sumara.

Trener: Sławomir Majak

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)