KKS – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec) | Olimpia E. – Znicz 2:1 (koniec) | Motor – Stomil 1:0 (koniec)
Polkowice – Śląsk II 1:3 (koniec) | Kotwica – Siarka T. 3:2 (koniec) | Polonia W. – Wisła Pu. 0:0 (koniec)
Kotwica Kołobrzeg
3:2 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg
Sobota 20.08.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Kołobrzeg • 2. Liga • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:53:53)

Faule: 15:17.

Widowiskowa konfrontacja na stadionie Kotwicy Kołobrzeg. Ogromna radość gospodarzy, ponieważ umocnili się oni na prowadzeniu w tabeli dzięki zwycięstwu 3:2. Podopieczni Marcina Płuski pokonali Siarkę Tarnobrzeg, choć w 70. minucie było 0:2 i dziesięciu przeciwko jedenastu.

90+7

90+6
    Oskar Pogorzelec napomniany żółtą kartką za przedłużanie meczu.

90+4
    Skuteczna interwencja zawodnika w biało-błękitnym stroju na linii pola karnego. Ostatnia szansa na doprowadzenie do remisu będzie za moment z rzutu wolnego.

90+3
    Nic nie wychodzi gościom i niebawem zwycięstwo Kotwicy Kołobrzeg w szalonych okolicznościach stanie się faktem.

90+1
    Przerwa w grze spowodowana urazem.

90
    Doliczony czas.

88
    Teraz Siarka Tarnobrzeg musi gonić swojego uskrzydlonego pościgiem przeciwnika.

86
    Jakub Szarpak napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

85
    Gol dla Kotwicy!
    Strzelcem bramki KAMIL KORT.

Kotwica Kołobrzeg już na prowadzeniu! Gospodarze dokonali małego piłkarskiego cudu. Kompletnie rozregulowana defensywa Siarki Tarnobrzeg pozwoliła Kamilowi Kortowi wybiec sam na sam z Jakubem Szymańskim i strzelić na 3:2!

83
    Strzelcem bramki MICHAŁ KOZAJDA.

Kapitalny pościg Kotwicy Kołobrzeg! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze doprowadzili do remisu. Szalona druga połowa spotkania. W niej podopieczni Marcina Płuski odrobili dwubramkową stratę do przeciwnika.

82
    Paweł Rogala napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

81
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg:
    z boiska schodzi Bałdyga, na boisku pojawia się Krempa.

78
    Przyjezdni w głębokiej obronie, ale zachowują oni swoje prowadzenie.

76
    Kotwica Kołobrzeg zmobilizowana po strzeleniu gola kontaktowego i stara się wszystkimi możliwymi sposobami doprowadzić przynajmniej do remisu.

74
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Goncerz, na boisku pojawia się Bojas.

74
    z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Cywiński.

70
    z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Rogala.

70
    Strzelcem bramki PAWEŁ ŁYSIAK.

Kotwica Kołobrzeg jeszcze nie wywiesiła białej flagi. Elegancko rozegrana akcja przez osłabioną drużynę, a uderzenie Pawła Łysiaka przywróciło gospodarzom nadzieję na zapunktowanie!

68
    Kotwica Kołobrzeg próbuje cokolwiek zdziałać w dziesięciu, ale po przerwie nie sprawdza ona niebezpiecznymi uderzeniami Jakuba Szymańskiego.

66
    Lukas Hrnciar napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko narożnika własnego pola karnego.

64
    z boiska schodzi Bartoś, na boisku pojawia się Kort.

64
    z boiska schodzi Kaczmarek, na boisku pojawia się Łysiak.

64
    z boiska schodzi Tuleja, na boisku pojawia się Szarpak.

63
    Gol dla Siarki!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MARCIN STEFANIK.

Pewne uderzenie z rzutu karnego prawie w okienko bramki Oskara Pogorzelca. Bramkarzowi Kotwicy Kołobrzeg nie udało się przeczytać intencji strzelca. 2:0 dla zespołu z Podkarpacia!

61
    Faul Radosława Tuleji na Krzysztofie Zawiślaku i będzie szansa na podwojenie prowadzenia z rzutu karnego!

60
    Po godzinie meczu podbramkowa sytuacja gospodarzy. Nie dość, że stracili gola po uderzeniu Krzysztofa Zawiślaka, to na dodatek muszą sobie radzić bez ukaranego czerwoną kartką Damiana Kostkowskiego.

58
    Czerwona kartka dla zespołu Kotwica Kołobrzeg (Damian Kostkowski). Obrońca wyrzucony z boiska za niewybredne protestowanie po kolejnej decyzji sędziego.

58
    Grzegorz Goncerz napomniany żółtą kartką za protestowanie.
    Siarka na prowadzeniu!

55
    Trafieni gospodarze muszą przystąpić do zdecydowanego natarcia.

53
    Zachowanie sędziego Alberta Różyckiego rozwścieczyło sztabowców gospodarzy i było napomnienie żółtą kartką dla protestującego Marcina Płuski.

51
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF ZAWIŚLAK.

Siarka Tarnobrzeg na prowadzeniu w Kołobrzegu! Krzysztof Zawiślak zaprezentował się znakomicie od razu po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Sędzia nie gwizdnął faulu na Oskarze Pogorzelcu, a po lądowaniu piłki w bramce wskazał na środek boiska.

49
    Marcin Stefanik wbiegł w pole karne przeciwnika przy okazji rzutu wolnego i dopadł do piłki po dobrej wrzutce. Nieznaczne pudło doświadczonego zawodnika było ratunkiem dla Kotwicy Kołobrzeg!

48
    Josip Soljić napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii bocznej boiska.

48
    Ponownie zmienił szkoleniowiec przyjezdnych, który postanowił odesłać na ławkę rezerwowych bezproduktywnego oraz obciążonego żółtym kartonikiem Szymona Lewickiego.

46
    z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Zawiślak.

46

Na razie niewiele w tym meczu dogodnych sytuacji podbramkowych i piłkarze powinni, w porozumieniu ze swoimi szkoleniowcami, przygotować lepszy plan na drugą połowę spotkania.

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania.
    Lider z kłopotami

Pierwsza połowa na stadionie drugoligowego lidera nie była porywającym widowiskiem i niewiele było w niej dogodnych sytuacji podbramkowych. Po 45 minutach Kotwica Kołobrzeg remisuje z Siarką Tarnobrzeg 0:0.

45+1

45

45
    Jeszcze ciekawa akcja Kotwicy Kołobrzeg, ale Grzegorzowi Goncerzowi nie udało się strącić piłki głową w lustro bramki Jakuba Szymańsiego.

43
    Kacper Józefiak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

40
    Ponownie protestowali podopieczni Marcina Płuski. Tym razem po przyznaniu zawodnikom Siarki Tarnobrzeg wrzutu z autu.

39
    Szymon Lewicki napomniany żółtą kartką za agresywne zachowanie na połowie przeciwnika.

38
    Wycofanie futbolówki aż do Oskara Pogorzelca, gospodarze nie znaleźli dla siebie miejsca na przeprowadzenie ataku.

37
    Gospodarze domagali się przyznania im rzutu karnego po starciu z udziałem Kamila Bartosia.

36
    Szybka reakcja szkoleniowca Siarki Tarnobrzeg, który zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w jedenastce w pierwszej połowie.

34
    z boiska schodzi Kaliniec, na boisku pojawia się Jacenko.

34
    Interesujące uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka nie poleciała w bramkę zespołu z Podkarpacia.

31
    W ostatnich minutach zrobiło się interesująco na kołobrzeskim stadionie! Uderzenie Tomasza Kaczmarka zostało obronione przez Jakuba Szymańskiego, a Siarka Tarnobrzeg odpowiedziała niedokładnym strzałem z dystansu.

28
    Na razie nie jest to widowisko, które zapisuje się złotymi zgłoskami w historii światowego futbolu.

27
    Dwie akcje z udziałem Grzegorza Goncerza. W pierwszej z nich piłka uciekła doświadczonemu napastnikowi, natomiast drugą zakończył uderzeniem prosto w Jakuba Szymańskiego.

25
    Ponownie od rzutu wolnego drużyna znad morza. Wszystko to jednak stosunkowo daleko od bramki strzeżonej przez Jakuba Szymańskiego.

23
    Wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane gospodarzom, a konkretnie Damianowi Kostkowskiemu.

21
    Coraz odważniej poczynają sobie przyjezdni, którzy denerwują obronę Kotwicy Kołobrzeg licznymi dośrodkowaniami.

20
    Oskar Pogorzelec interweniował brawurowo poza własnym polem karnym i przeciął niebezpiecznie wyglądające podanie od Szymona Lewickiego.

19
    Najpierw lewym skrzydłem, następnie prawym zaatakowali gospodarze. Skoncentrowani boczni obrońcy nie pozwolili na wykonanie dośrodkowania i skończyło się to wszystko wywalczeniem wrzutu z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

18
    Długie podanie wykonane w kierunku pola karnego Siarki Tarnobrzeg. Sytuacja była kontrolowana przez Jakuba Szymańskiego, który nie pozwolił na opanowanie piłki i oddanie strzału Grzegorzowi Goncerzowi.

15
    Bezbramkowy kwadrans spotkania i na razie publiczność nie miała możliwości ekscytowania się licznymi sytuacjami podbramkowymi.

12
    Dobra interwencja w obronie Damiana Kostkowskiego i nie pozwolił on na szturmowanie pola karnego kołobrzeżan.

10
    Piłkarze szukają miejsca do przeprowadzenia pierwszego skutecznego ataku na miarę prowadzenia.

9
    Kotwica Kołobrzeg dostała pozwolenie na prowadzenie ataku pozycyjnego od przyjezdnych z województwa podkarpackiego.

8
    Zaatakowała drużyna z województwa zachodniopomorskiego. Jakub Szymański ruszył w odpowiednim momencie na przedpolu i nie pozwolił Tomaszowi Kaczmarkowi na opanowanie piłki po podaniu prostopadłym.

5
    Nieudane podanie Josipa Soljicia i piłka została przechwycona przez rozstawionych zawodników w czarnych strojach z żółtymi oraz zielonymi elementami.

2
    Spieszyło się piłkarzom oraz sędziom z rozpoczęciem tego spotkania. Na początku rywalizacji ani gospodarzom, ani gościom nie udało się wcześnie przymierzyć do bramki przeciwnika.

1

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Witasik, Kostkowski, Murawski, Kozajda, Chromiński, Soljić, Tuleja, Bartoś, Kaczmarek, Goncerz.
    Rezerwowi: Garstkiewicz – Cabrera, Cywiński, Łysiak, Kort, Szarpak, Bojas, Szczytniewski, Kulejewski.
    Trener: Marcin Płuska

Siarka Tarnobrzeg: Szymański – Kwaśniewski, Bieniarz, Stefanik, Józefiak, Cichocki, Kaliniec, Tyl, Hrnciar, Bałdyga, Lewicki.
    Rezerwowi: Pietryga – Jacenko, Zawiślak, Krempa, Bierzało, Rogala, Sumara.
    Trener: Sławomir Majak

Sędzia: Albert Różycki (Łódź).
    Jedenastka Siarki Tarnobrzeg
    Ustawienie lidera

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Kołobrzegu. Kotwica zmierzy się w nim z innym beniaminkiem Siarką Tarnobrzeg. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 18.
    Kotwica wygrała ostatnio z Hutnikiem

Gole: 70. Łysiak, 83. Kozajda, 85. Kort – 51. Zawiślak, 63. Stefanik (kar.)

Kartki:   48. Soljić (KTW), 58. Goncerz (KTW), 86. Szarpak (KTW), 90+6. Pogorzelec (KTW) – 39. Lewicki (SRK), 43. Józefiak (SRK), 66. Hrnciar (SRK), 82. Rogala (SRK)   58. Kostkowski (KTW)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 7:2. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 6:2. Spalone: 1:1. Foule: 15:17.
    Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Witasik, Kostkowski, Murawski, Kozajda, Chromiński (74. Cywiński), Soljić, Tuleja (64. Szarpak), Bartoś (64. Kort), Kaczmarek (64. Łysiak), Goncerz (74. Bojas).

Zmiany: Garstkiewicz – Cabrera, Cywiński, Łysiak, Kort, Szarpak, Bojas, Szczytniewski, Kulejewski.

Siarka Tarnobrzeg: Szymański – Kwaśniewski, Bieniarz, Stefanik, Józefiak, Cichocki, Kaliniec (34. Jacenko), Tyl, Hrnciar (70. Rogala), Bałdyga (81. Krempa), Lewicki (46. Zawiślak).

Zmiany: Pietryga – Jacenko, Zawiślak, Krempa, Bierzało, Rogala, Sumara.

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)