Środa 24.08.2022, 21:30 • Camp Nou, Barcelona • Międzyklubowe towarzyskie

Rzuty rożne: 3:2.
    Spalone: 1:5.
    Faule: 7:13.
    Ostatecznie bez rozstrzygnięcia

Co prawda bez Roberta Lewandowskiego, ale widowisko nie rozczarowało publiczności. Oba zespoły były w nim na prowadzeniu, a ostatecznie FC Barcelona zremisowałą 3:3 z Manchesterem City. Uderzenia do bramki mistrza Anglii oddali Pierre-Emerick Aubameyang, Frenkie De Jong oraz Memphis Depay. Rywalizacji towarzyskiej przyglądało się z trybun ponad 90 tysięcy kibiców. Rozczarowaniem dla większości było uderzenie Riyada Mahreza na 3:3 w doliczonym czasie.

90+11

90+10
    W sumie doliczone 11 minut, więc powoli można zamykać to widowisko.
    90+9. Riyad MAHREZ - 3:3

90+9
    Gol dla City!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RIYAD MAHREZ.

Potężne uderzenie z rzutu karnego i Riyad Mahrez wpakował futbolówkę pod poprzeczkę w bramce Blaugrany! 3:3 na Camp Nou, kanonada!

90+8
    Faul Andreasa Christensena na Erlingu Haalandzie i rzut karny dla Manchesteru City!

90+7
    Luke Mbete został zwieziony z boiska, a przerwa w rywalizacji potrwała 10 minut.

90+6
    Zmiana w drużynie Manchester City:
    z boiska schodzi Mbete, na boisku pojawia się Bobb.

90+2
    Ucierpiał po niebezpiecznym zderzeniu Luke Mbete.

90
    Trwa zwożenie kontuzjowanego zawodnika z boiska.

87
    Przerwa w grze spowodowana problemami zdrowotnymi i to spotkanie prawdopodobnie potrwa dłużej niż przez 90 minut.

86
    91062 kibiców na trybunach.

84
    Szansa na zagrożenie Obywatelom po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

83
    Realizator transmisji pokazał Roberta Lewandowskiego i najpewniej nie będzie tym razem dane kibicom na Camp Nou zobaczyć na boisku kapitana reprezentacji Polski.

Gole: 29. Aubameyang, 66. De Jong, 78. Depay – 21. Alvarez, 70. Palmer, 90+9. Mahrez (kar.)

Kartki:   74. Palmer (MAC)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 7:8. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 1:5. Foule: 7:13.
    FC Barcelona: Inaki Pena (81. Arnau Tenas) – Sergi Roberto (81. Dest), Pique (57. Eric Garcia), Kounde (81. Christensen), Jordi Alba (57. Balde), Sergio Busquets (72. Pjanić), Kessie (57. Gavi), De Jong (72. Pedro Torre), Raphinha (72. Abde), Ferran Torres (46. Ansu Fati), Aubameyang (57. Depay).

Zmiany: Ter Stegen – Dest, Araujo, Dembele, Pedri, Lewandowski, Ansu Fati, Depay, Christensen, Pjanić, Eric Garcia, Abde, Balde, Gavi, Pedro Torre, Arnau Tenas.

Trener: Xavi

Manchester City: Ortega Moreno – Lewis (46. Cancelo), Walker (46. Stones), Ruben Dias (64. Mbete, 90. Bobb), Gomez (46. Wilson-Esbrand), Phillips (57. Rodri), Bernardo Silva (64. De Bruyne), Palmer, Mahrez, Alvarez (72. Haaland), Foden (64. Guendogan).

Zmiany: Ederson, Carson – Stones, Joao Cancelo, Guendogan, Haaland, Rodrigo, De Bruyne, Bobb, Mbete, Knight, Wilson-Esbrand.

Trener: Pep Guardiola

Sędziowie: Jose Sanchez Martinez