Radomiak – Korona | 0:2 (koniec) | | | Miedź – Lechia | 2:1 (koniec) | | | Pogoń – Zagłębie L. | 3:0 (koniec) |
Widzew – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) |
Górnik Ł. – Odra O. | 4:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Podbeskidzie | 5:0 (koniec) | | | Ruch – Termalica | 2:1 (koniec) |
Chojniczanka – ŁKS | 1:0 (koniec) |
Lech II P. – Olimpia E. | 0:0 (koniec) | | | Siarka T. – Zagłębie L. | 2:3 (koniec) | | | Śląsk II – Motor | 1:1 (koniec) |
Southampton – Man Utd | 0:1 (koniec) | | | Brentford – Everton | 1:1 (koniec) | | | Brighton – Leeds | 1:0 (koniec) |
Chelsea – Leicester | 2:1 (koniec) | | | Liverpool – Bournemouth | 9:0 (koniec) | | | Man City – Crystal Palace | 4:2 (koniec) |
Arsenal – Fulham | 2:1 (koniec) |
Cremonese – Torino | 1:2 (koniec) | | | Juventus – AS Roma | 1:1 (koniec) | | | AC Milan – Bologna | 2:0 (koniec) |
Spezia – Sassuolo | 2:2 (koniec) |
Elche – Sociedad | 0:1 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Mallorca | 0:2 (koniec) | | | Almeria – Sevilla | 2:1 (koniec) |
Hertha – Borussia D. | 0:1 (koniec) | | | Hoffenheim – Augsburg | 1:0 (koniec) | | | Mainz – Bayer | 0:3 (koniec) |
RB Lipsk – Wolfsburg | 2:0 (koniec) | | | Schalke 04 – Union | 1:6 (koniec) | | | Bayern – Borussia M. | 1:1 (koniec) |
Auxerre – Strasbourg | 1:0 (koniec) | | | Lens – Rennes | 2:1 (koniec) |
Jablonec – Banik | 1:1 (koniec) | | | Teplice – Zlín | 0:0 (koniec) | | | Pardubice – Mlada | 0:3 (koniec) |
Dynamo C.B. – Vik. Pilzno | 0:1 (koniec) | | | Sparta – Bohemians | 1:1 (koniec) |
Tatran – Zeleziarne | 2:5 (koniec) | | | Dunajska – AS Trencin | 1:2 (koniec) | | | Dukla – Moravce-Vrable | 4:2 (koniec) |
Skalica – Spartak T. | 1:1 (koniec) |
Lokomotiva – Slaven Belupo | 0:1 (koniec) | | | Rijeka – Varaždin | 1:2 (koniec) |
finał
Stal Rzeszów
5:0
(3:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
90+2
|
Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Głowacki).
|
|
24
|
Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Wolski).
|
Gole:
7. Poczobut, 10. Piątek, 26. Rodriguez (sam.), 51. Olejarka, 54. Wolski
Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Widownia:
Kartki: 24. Wolski (STL), 90+2. Głowacki (STL)
Spudłowany karny!:
Stal Rzeszów:
Pęksa – Polowiec, Góra, Wrona, Głowacki – Poczobut, Wolski (76. Danielewicz) – Michalik (66. Kłos), Olejarka (66. Sadłocha), Piątek (66. Mustafaev) – Prokić (66. Małecki).
Zmiany: Kaczorowski, Mustafaev, Danielewicz, Sadłocha, Kłos, Małecki, Piotrowski, Ławrynowicz, Kotwica.
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Biliński (76. Wełniak), Markov, Simonsen, Goku (62. Celtik), Sitek, Jodłowiec (62. Mikołajewski), Scalet (46. Drzazga), Rodriguez, Willmann (46. Misztal).
Zmiany: Wieczorek, Wypych, Polkowski, Celtik, Bieroński, Misztal, Drzazga, Mikołajewski, Wełniak.
Trener:
Zmiany: Kaczorowski, Mustafaev, Danielewicz, Sadłocha, Kłos, Małecki, Piotrowski, Ławrynowicz, Kotwica.
Trener:
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Biliński (76. Wełniak), Markov, Simonsen, Goku (62. Celtik), Sitek, Jodłowiec (62. Mikołajewski), Scalet (46. Drzazga), Rodriguez, Willmann (46. Misztal).
Zmiany: Wieczorek, Wypych, Polkowski, Celtik, Bieroński, Misztal, Drzazga, Mikołajewski, Wełniak.
Trener:
Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Widownia:
Tomek