Jagiellonia – Constract 2:8 (koniec) | Widzew – GI Malepszy 5:3 (koniec) | BSF ABJ – Legia 6:4 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:8 (0:2)
Constract Lubawa
Sobota 27.08.2022, 16:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lubawa • FOGO Futsal Ekstraklasa

40
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki SZYMON DANILEWICZ.

Trafienie bramkarza Szymona Danilewicza na zamknięcie spotkania i na otarcie łez zawodników pokonanego zespołu.

39
    Gol dla Constractu Lubawa!
    Strzelcem bramki PEDRO OLIVEIRA.

Poderwali się goście do jeszcze jednego zdecydowanego ataku w końcówce drugiej połowy spotkania, a efektem tego przyspieszenia było uderzenie na 8:1 Pedro Oliveiry.

30
    Strzelcem bramki DANIEL MESA.

Błyskawiczna odpowiedź Daniela Mesy na pierwsze trafienie w meczu Słonecznego Stoku Białystok. Ponownie sześć goli przewagi Constractu Lubawa!

28
    Strzelcem bramki ADRIAN CITKO.

Doświadczony Adrian Citko próbuje poderwać do walki swoich kompanów z zespołu. Na razie jego uderzenie do bramki daje trafienie honorowe!

27

Nie istnieje ani praktycznie, ani teoretycznie obrona Słonecznego Stoku Białystok. Cztery gole stracone w niespełna siedmiu minutach po przerwie.

26
    Strzelcem bramki PAWEŁ KANIEWSKI.

Paweł Kaniewski nie zamierza przegrać wyścigu po miano najskuteczniejszego zawodnika meczu z Sebastianem Vargasem. Gol za golem Constractu Lubawa i 5:0!

23
    Strzelcem bramki SEBASTIAN VARGAS.

Mocno rozpędzony po przerwie jest Sebastian Vargas! Kolejne jego uderzenie do bramki. Jego skuteczność robi duże wrażenie.

22

Raz jeszcze futsaliści Constractu Lubawa, których przewaga stała się już naprawdę konkretna. Po uderzeniu Sebastiana Vargasa jest 3:0 i trudno będzie jeszcze podnieść się otrzymującym cios za ciosem gospodarzom.

13
    Strzelcem bramki JAKUB RASZKOWSKI.

Rośnie przewaga Constractu Lubawa i może on już bronić dwubramkowego prowadzenia. Tym razem z oddania strzału do brami Słonecznego Stoku Białystok cieszył się Jakub Raszkowski.

6

Faworyt spotkania potrzebował nieco ponad pięciu minut na zdobycie prowadzenia w Białymstoku. Po uderzeniu Pawła Kaniewskiego futsalici Constractu Lubawa mają czego bronić.

Gole: 28. Citko, 40. Danilewicz – 6. Kaniewski, 13. Raszkowski, 22. Vargas, 23. Vargas, 26. Kaniewski, 27. Oliveira, 30. Mesa, 39. Oliveira

Jagiellonia Białystok: Danilewicz, Święciński – Stefanowicz, Lisowski, Citko, Kożuszkiewicz, Moreno, Vargas, Belzyt, Skiepko, Sakowicz, Gryko, Kolesnikow.

Trener: Adrian Citko

Constract Lubawa: Okuniewski, Lopez – Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Vargas, Oliveira, Kriezel, Rabello, Dmochewicz, Raszkowski, Mesa, Jankowski.

Trener: Dawid Grubalski

Sędziowie: Gutowski, Śliwa – Chrzanowski, Nakielski