Red Dragons – Jagiellonia 3:2 (koniec) | Constract – Bochnia 8:0 (koniec) | GI Malepszy – Piast 4:2 (koniec)
Constract Lubawa
8:0 (3:0)
BSF Bochnia
Sobota 03.09.2022, 18:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lubawa • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (02:49:09)

Wysokie zwycięstwo Constractu Lubawa w rywalizacji z beniaminkiem Statscore Futsal Ekstraklasy. Po przerwie kanonada kandydata na mistrza Polski jeszcze przybrała na sile i zatrzymał się on dopiero przy wyniku 8:0.

38
    Coraz mniej wychodzi gościom w obronie, a wynik tego spotkania zaczyna być futsalową demolką.

37
    Strzelcem bramki JAKUB RASZKOWSKI.

36
    Zmęczeni swoimi ofiarnymi interwencjami w obronie są zawodnicy z Bochni.

35
    Pozostało pięć minut w drugiej połowie spotkania i stopniowo rośnie przewaga Constractu Lubawa.

34
    Strzelcem bramki PEDRINHO.

33
    Coraz swobodniej poczynają sobie gospodarze na boisku i niewiele wskazuje na to, że pozwolą swoim przeciwnikom zaistnieć w tym meczu.

32
    Żółta kartka dla zespołu Constract Lubawa (Jaakko Alasuutari).

31
    Teraz ostre przewinienie i może ono zostać wycenione na żółtą kartką dla zawodnika Constractu Lubawa.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku.

29

28
    Ponownie niebezpieczne ataki Constractu Lubawa i to przyspieszenie może doprowadzić do zmiany rezultatu.

27
    Zakotłowało się w pobliżu bramki przyjezdnych. Akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła zakończona dośrodkowaniem. Bramkarz musiał uważać, żeby nie popełnić żadnego błędu w komunikacji ze swoimi defensorami.

26
    Dobra interwencja skoncentrowanego bramkarza uchroniła zespół z Bochni przed stratą kolejnego gola.

Gole: 7. Pedrinho, 8. Mesa, 15. Mesa, 29. Adriano, 34. Pedrinho, 37. Raszkowski, 39. Adriano, 40. Dmochewicz

Kartki:   32. Alasuutari (CON)

Constract Lubawa: Okuniewski, Kornat – Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Vargas, Pedrinho, Kriezel, Dmochewicz, Raszkowski, Mesa, Jankowski.

Trener: Dawid Grubalski

BSF Bochnia: Kollar, Jaszczyński – Cabalceta, Matras, Czech, Milinton, Burkowicz, Wędzony, Blanco, Musiał, Przybył, Budzyn.

Trener: Klaudiusz Hirsch