Polska – Grecja pl 3:0 (koniec)
Polska
3:0 (2:0)
Grecja
Poniedziałek 19.09.2022, 18:00 • Hala Sportowa MOSiR, Jastrzębie-Zdrój • Reprezentacja Polski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:38:40)
    Trzy gole Polaków

Pewne zwycięstwo reprezentacji Polski, a wynik powinien być wyższy niż 3:0. Nie ma jednak powodu do specjalnego narzekania, skoro Biało-Czerwoni rozpoczęli eliminacje od zdobycia kompletu punktów.

40

39
    Ostatnia minuta meczu na poprawienie wyniku.

38
    Podanie Mikołaja Zastawnika do Kacpra Sendlewskiego, a mocne uderzenie tego drugiego spowodowało poszybowanie piłki nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

37
    Podanie Sebastiana Leszczaka do Mateusza Mrowca i uderzenie tego drugiego zostało zablokowane.

36
    Akcja napędzona przez Michała Kałużę i zakończona uderzeniem Mateusza Mrowca. Grecja ofiarnie w obronie i nie pozwala sobie na razie na stracenie czwartego gola.

35
    Były wyraźnie słychać poddenerwowanie selekcjonera Błażeja Korczyńskiego, ponieważ Polska od dłuższego czasu nie zaprezentowała wiele ciekawego.

34
    Grecja próbuje przedrzeć się przed obronę Polski w bramkarzem w polu.

33
    Selekcjonerzy niezmiennie żywiołowo gestykulują i starają się pobudzić podopiecznych do walki. Przerwa na żądanie trenera Polski.

32
    Grecja ma niewiele do zaproponowania publiczności i coraz mniej wskazuje na to, że minimum raz umieści piłkę w bramce reprezentacji Polski.

31
    Mateusz Mrowiec z kolejnym niebezpiecznym strzałem, ale zabrakło nieco dokładności.

30
    Druga połowa meczu na półmetku i Polska ma prawie w kieszeni odniesienie zwycięstwa na początek eliminacji mistrzostw świata.
    29. Paweł Kaniewski strzelił niecelnie!

29
    Świetne odegranie podeszwą od Sebastiana Leszczaka do Pawła Kaniewskiego, a uderzenie tego drugiego zmarnowało wysiłek kompana. Pudło z bardzo dogodnej pozycji!

28
    Jeszcze jedna kombinacja na połowie reprezentacji Grecji, ale zabrakło dobrego strzału na zakończenie kombinacji Mikołaja Zastawnika i Kamila Surmiaka.

27
    Grecja ma problem z dłuższym utrzymaniem się w posiadaniu futsalówki pod naporem pressingu podopiecznych Błażeja Korczyńskiego.

26
    Przekombinowana akcja reprezentantów Polski i uciekła im piłka po podaniu Tomasza Kriezela.
    25. Remigiusz SPYCHALSKI - 3:0

25
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki REMIGIUSZ SPYCHALSKI.

Piłka po raz trzeci w bramce reprezentacji Grecji. Jeszcze jedna, ale tym razem skuteczna akcja Remigiusza Spychalskiego. Wygrana jest w tym meczu coraz bliżej!

24
    Uderzenie Sebastiana Leszczaka nieznacznie obok bramki reprezentacji Grecji.

23
    Reprezentacja Polski powróciła do ataku pozycyjnego i w ten sposób stara się kontrolować wydarzenia. Akcja zakończona strzałem Pawła Kaniewskiego w bramkarza.

22
    Najgroźniejszy w minutach po przerwie jest Michał Kubik. Reaguje na jego uderzenia defensywa reprezentacji Grecji.

21
    Pora na ataki obu zespołów po zmianie stron. Polska z mocnym postanowieniem powiększenia dwubramkowej przewagi z pierwszej połowy meczu.

21

Oczekujemy na wznowienie rywalizacji i kolejne gole Biało-Czerwonych.

Pierwsza połowa meczu w Jastrzębiu-Zdroju zakończona. Polska potrzebowała ponad kwadransa na przebicie się przez szczęśliwie grającą defensywę Grecji. Wreszcie potwierdziła przewagę strzałami Mateusza Mrowca oraz Mikołaja Zastawnika.

20

19
    Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

18
    Po zdobyciu dwubramkowego prowadzenia Biało-Czerwoni mogli poczuć się nieco swobodniej na parkiecie.
    17. Mikołaj ZASTAWNIK - 2:0

17
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ ZASTAWNIK.

Polacy poszli za uderzeniem, a drugie uderzenie do bramki zostało poprzedzone ciekawym dryblingiem. Na zakończenie indywidualnego popisu Mikołaj Zastawnik przelobował bramkarza! Palce lizać!
    16. Mateusz MROWIEC - 1:0

16
    Strzelcem bramki MATEUSZ MROWIEC.

Polska na prowadzeniu po skomplikowanym nieco ponad kwadransie meczu. Mateusz Mrowiec znalazł się w odpowiednim miejscu pola bramkowego i wykonał dobitkę uderzenia Michała Kubika!

16
    Słupek bramki Grecji po raz trzeci w meczu. Tym razem w obramowanie trafił miękkim strzałem Sebastian Leszczak.

15
    Michał Kubik podał piłkę z rzutu wolnego do Sebastiana Leszczaka, a jego mocne uderzenie nie było problemem dla odpowiednio rozgrzanego greckiego bramkarza.

15
    Przerwa na żądanie selekcjonera Błażeja Korczyńskiego.

15
    Cztery faule po stronie reprezentacji Grecji.

14
    Nabrali pewności siebie na parkiecie reprezentanci Grecji. Każda minuta ich czystego konta może powodować nerwowość w atakach Polski.
    13. Mikołaj Zastawnik nie pokonał bramkarza

13
    Rewelacyjnie broni Dimitris Zervas! Kolejna interwencja greckiego bramkarza po podaniu Michała Kubika oraz uderzeniu z bliska Mikołaja Zastawnika!

13
    Przerwa na żądanie selekcjonera reprezentacji Grecji.

12
    Gra zaczęła nieco wyrównywać się i cokolwiek zaczęło dziać się również w polu bramkowym reprezentacji Polski.

12
    Uderzenie Sebastiana Leszczaka zatrzymane przez zdyscyplinowanych w obronie reprezentantów Grecji.

11
    Bez zagrożenia dla Biało-Czerwonych po rozegraniu rzutu rożnego.

11
    Pierwsza interwencja Michała Kałuży i reprezentacja Grecji ma po niej możliwość wykonania rzutu rożnego.

10
    Tuż przed półmetkiem w pierwszej połowie spotkania Grecja zaatakowała w zasadzie po raz pierwszy i interweniował w obronie Michał Kubik.
    9. Tomasz Kriezel nie wykorzystał szansy!

9
    Skuteczny pressing reprezentacji Polski, ale uderzenie Tomasza Kriezela w kierunku odsłoniętej bramki zostało zatrzymana przez rozpaczliwie interweniującego kapitana Grecji!

9
    Mnożą się niewykorzystane sytuacje podbramkowe reprezentantów Polski. Piłka wszędzie tylko nie w siatce Grecji. Na przykład już dwa razy w tym meczu trafiła w słupek przyjezdnych!

8
    Nieudane rozegranie rzutu wolnego zakończone zablokowanym strzałem Remigiusza Spychalskiego.

7
    Przewinienie Sebastiana Leszczaka na połowie przeciwnika. Odebrał on piłkę, ale zrobił to niezgodnie z przepisami futsalowymi.

6
    Reprezentacja Polski w rozegraniu pozycyjnym, ale Grecja nie pęka pod naporem gospodarzy. Kolejne uderzenie Sebastiana Leszczaka zostało odbite nogami przez bramkarza.

5
    Zabrakło zawodnika zdolnego do wepchnięcia piłki z bliska do bramki po płaskim dośrodkowaniu Mikołaja Zastawnika z lewego skrzydła.

4
    Coraz to nowe uderzenia Remigiusza Spychalskiego, ale Polakom nie wychodzi przebicie się przez czujnych obrońców reprezentacji Grecji.

3
    Piłka na początku niemal wyłącznie na połowie Grecji, jednak gospodarze meczu mają problem z pokonaniem bramkarza przeciwnika.

2
    Pierwsze uderzenie Michała Marka zostało powstrzymane przez ustawionego w odpowiednim miejscu Dimitrisa Zervasa. Jeszcze ponowienie ataku i nawet było obicie słupka Grecji.