Dania – Francja | 2:0 (koniec) | | | Austria – Chorwacja | 1:3 (koniec) | | | Walia – Polska | 0:1 (koniec) |
Holandia – Belgia | 1:0 (koniec) |
Azerbejdżan – Kazachstan | 3:0 (koniec) | | | Słowacja – Białoruś | 1:1 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Turcja | 2:1 (koniec) |
Luksemburg – Litwa | 1:0 (koniec) |
Mołdawia – Liechtenstein | 2:0 (koniec) | | | Andora – Łotwa | 1:1 (koniec) |
Hutnik – Motor | 1:3 (koniec) | | | Radunia – Olimpia E. | 2:2 (koniec) |
Francja – Polska | 2:3 (koniec) |
Polska – Portugalia | 0:2 (koniec) |
finał
Andora
1:1
(0:0)
Łotwa
64
|
Żółta kartka dla zespołu Łotwa (Kaspars Dubra).
|
|
56
|
Żółta kartka dla zespołu Andora (Max Llovera).
|
|
54
|
Żółta kartka dla zespołu Łotwa (Raimonds Krollis).
|
|
43
|
Żółta kartka dla zespołu Łotwa (J. Ikaunieks).
|
|
28
|
Żółta kartka dla zespołu Łotwa (Eduards Emsis).
|
|
17
|
Żółta kartka dla zespołu Andora (Marc Rebes).
|
Gole:
88. Rosas – 50. Gutkovskis (Krollis)
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 11:6. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 1:1. Foule: 16:16.
Sędziowie: Papapetrou – Petropoulos, Aptosoglou (GRE)
Widownia:
Kartki: 17. Rebes (ANR), 56. Llovera (ANR) – 28. Emsis (LAT), 43. J. Ikaunieks (LAT), 54. Krollis (LAT), 64. Dubra (LAT)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 11:6. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 1:1. Foule: 16:16.
Andora:
Alvárez – De Pablos, Llovera, Alavedra (74. Bernat), Pomares – Jordi Rubio (54. Martínez), Rebes (87. Pujol), M. Vales, Cervos – M. Vieira (C) (73. Blanco), Fernández.
Zmiany: Xisco – E. García, M. García, Guillen Jesús Rubio, X. Vieira
Trener: Koldo Álvarez
Łotwa: Steinbors – Savalnieks, Dubra (C), Stuglis, Jurkovskis – J. Ikaunieks, Emsis (82. Tarasovs), Tobers, Ciganiks (85. D. Ikaunieks) – Gutkovskis, Krollis.
Zmiany: Zviedris – Balodis, Birka, Černomordijs, Jaunzems, Saveljevs, Sorokins, Tonisevs, Zjuzinš.
Trener: Dainis Kazakevičs
Zmiany: Xisco – E. García, M. García, Guillen Jesús Rubio, X. Vieira
Trener: Koldo Álvarez
Łotwa: Steinbors – Savalnieks, Dubra (C), Stuglis, Jurkovskis – J. Ikaunieks, Emsis (82. Tarasovs), Tobers, Ciganiks (85. D. Ikaunieks) – Gutkovskis, Krollis.
Zmiany: Zviedris – Balodis, Birka, Černomordijs, Jaunzems, Saveljevs, Sorokins, Tonisevs, Zjuzinš.
Trener: Dainis Kazakevičs
Sędziowie: Papapetrou – Petropoulos, Aptosoglou (GRE)
Widownia: