Środa 28.09.2022, 18:00 • Arena Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa

40
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki BRENO ROSA.

To już ostatnia minuta spotkania i Breno Rosa ukarał przeciwników za odsłonięcie bramki.

36
    Strzelcem bramki MATEJ FIDERSEK.

Poszedł do końca za atakiem gliwiczan Matej Fidersek i po raz drugi w meczu oddał uderzenie do bramki Red Devils Chojnice.

35
    Strzelcem bramki MAREK BUGAŃSKI.

Piast Gliwice kontynuuje sprawianie lania przeciwnikom. Akcja Mateusza Mrowca zakończona podaniem do Marka Bugańskiego, a temu pozostało dopełnić formalności uderzeniem do pustej bramki.

32
    Strzelcem bramki BRUNO.

Piast Gliwice zaczął robić co chce na boisku, choć po pięciu minutach w drugiej połowie przegrywał 0:2. Rewelacyjny pościg mistrza Polski i po uderzeniu Bruno jest on już na prowadzeniu 5:2.

32
    Strzelcem bramki VINICIUS LAZZARETTI.

Rozpędzili się gospodarze, a obrona Red Devils Chojnice znalazła się w rozsypce. Vinicius Lazzaretti powiększył prowadzenie Piasta Gliwice kolejnym uderzeniem z bliska!

30
    Strzelcem bramki MATEUSZ MROWIEC.

Pół godziny starań i Mateusz Mrowiec znalazł drogę do bramki przeciwnika. Elegancko rozegrana przez gospodarzy akcja i znaleźli się oni na prowadzeniu po spektakularnym pościgu!

28
    Strzelcem bramki MIGUEL PEGACHA.

I już po prowadzeniu Red Devils Chojnice. Dotychczas nieskuteczny pod bramką przeciwnika Miguel Pegacha przerwał niemoc i wykonał dobitkę uderzenia Mateja Fiderseka.

26

Piast Gliwice przebił się przez defensywę przeciwnika i jest trafienie kontaktowe. Matej Fidersek wykorzystał nieporozumienie w obronie Red Devils Chojnice i nieodpowiedzialne zachowanie Ołeha Neheli.

17
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki LUIZ TEIXEIRA.

Red Devils Chojnice budują prowadzenie w hali Piasta Gliwice. Ponownie ważna rola w akcji bramkowej Janisa Pastarsa, którego zagranie trafiło do osamotnionego Luiza Teixeiry. Ten nie wybrał skomplikowanego wariantu w sytuacji sam na sam z bramkarzem i huknął pod poprzeczkę!

5

Red Devils Chojnice na prowadzeniu w Gliwicach. Akcja bramkowa została zainicjowana przez przechwyt Janisa Pastarsa. Później wykazali się Ołeh Nehela, a uderzenie z bliska do bramki Piasta oddał GULADI KOKOŁADZE.

Gole: 26. Fidersek, 28. Pegacha, 30. Mrowiec, 32. Lazzaretti, 32. Bruno, 35. Bugański, 36. Fidersek, 40. Breno Rosa – 5. Kokoładze, 17. Teixeira

Kartki:   20. Breno Rosa (PIA)

Piast Gliwice: Widuch (Cypun, Janiszewski) – Bruno, Bugański, Mrowiec, Śmiałkowski, Pagacha, Breno Rosa, Fidersek, Lazzaretti, Vinicius, Cadini, Szadurski, Mazur.

Trener: Orlando Duarte

Red Devils Futsal Club: Puczka (Kartuszyński) – Pastars, Teixeira, Neheła, Piesockij, Koleśnik, Kokoładze, Szopiński, Kręcki.

Trener: Jacek Burglin

Sędziowie: Frąk, Mital – Cieślok, Miśta