Radomiak – Cracovia | 0:2 (koniec) | | | Wisła Pł. – Piast | 1:0 (koniec) |
ŁKS – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Wisła K. | 1:0 (koniec) |
Garbarnia – Zagłębie II | 0:1 (koniec) |
Bilbao – Almeria | 4:0 (koniec) |
Bayern – Bayer | 4:0 (koniec) |
Angers – Olympique | 0:3 (koniec) |
Rużomberok – Skalica | 2:0 (koniec) |
Varaždin – Istra 1961 | 1:1 (koniec) |
finał
Garbarnia Kraków
0:1
(0:0)
Zagłębie II Lubin
90+2
|
Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Donatas Nakrosius).
|
|
90
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Filip Kocaba).
|
|
74
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Wojciech Szafranek).
|
|
47
|
Żółta kartka dla zespołu Garbarnia Kraków (Grzegorz Marszalik).
|
|
9
|
Żółta kartka dla zespołu Zagłębie II Lubin (Jakub Rogalski).
|
Gole:
55. Chmarek
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:4. Foule: 18:23.
Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)
Widownia:
Kartki: 47. Marszalik (GRB), 90+2. Nakrosius (GRB) – 9. Rogalski (LB2), 74. Szafranek (LB2), 90. Kocaba (LB2)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 0:4. Foule: 18:23.
Garbarnia Kraków:
Bartusik – Nakrosius, Warczak, Banach, Marszalik, K. Dziedzic (72. Sutor), A. Dziedzic (65. Purcha), Słomka, Nowak, Karbownik (72. Pranica), Żak.
Zmiany: Al-Ani – Polak, Purcha, Sutor, Handzlik, Pranica, Derenda.
Trener: Maciej Musiał
Zagłębie II Lubin: Weirauch – Karasiński, Rogalski, Posmyk, Bogacz, Kolan, Sobczak (86. Sobczak), Kocaba, Chmarek (70. Kruszelnicki), Szafranek (86. Popielec), Terlecki (79. Kizyma).
Zmiany: Radziński – Socha, Kizyma, Popielec, Kruszelnicki, Kozdron.
Trener: Jarosław Krzyżanowski
Zmiany: Al-Ani – Polak, Purcha, Sutor, Handzlik, Pranica, Derenda.
Trener: Maciej Musiał
Zagłębie II Lubin: Weirauch – Karasiński, Rogalski, Posmyk, Bogacz, Kolan, Sobczak (86. Sobczak), Kocaba, Chmarek (70. Kruszelnicki), Szafranek (86. Popielec), Terlecki (79. Kizyma).
Zmiany: Radziński – Socha, Kizyma, Popielec, Kruszelnicki, Kozdron.
Trener: Jarosław Krzyżanowski
Sędziowie: Damian Gawęcki (Kielce)
Widownia:
Sebastian