FC Reiter – Jagiellonia 6:3 (koniec) | AZS Darkomp – Dreman 2:2 (koniec) | AZS UŚ – Legia 2:2 (koniec)
BSF ABJ – Clearex 6:1 (koniec) | Widzew – Red Dragons 1:5 (koniec)

32
    Strzał Kolesnikova ląduje na słupku bramki gospodarzy!

32
    Strzał Ortiza z dystansu, ale świetnie interweniuje Dobreńko!

31
    Kolesnikov szuka strzału z dystansu, ale zostaje zblokowany przez jednego z rywali.

30
    Przechwyt Ortiza i znów strzał z połowy na pustą bramkę, ale minimalnie chybiony!

29
    Po raz kolejny uderzenie z połowy na pustą bramkę, ale teraz minimalnie obok słupka!

28
    Gospodarze próbują wykorzystać brak bramkarza w zespole gości, strzał z własnej połowy, ale w poprzeczkę!

27
    Strzelcem bramki JEFFERSON ORITZ.

25
    Występują małe problemy z transmisją, ale wciąż torunianie na dwubramkowym prowadzeniu!

21

20

20

Kolejny przechwyt MARCINA MRÓWCZYŃSKIEGO i precyzyjnie uderza na pustą bramkę z połowy!

20

Potężny strzał z rzutu karnego OLEKSANDRA KOLESNIKOVA pod poprzeczkę i kontaktowy gol!

20
    Żółta kartka dla zespołu FC Reiter Toruń (Gallego).

20
    Kolesnikov uderza, ale zostaje zblokowany! Arbtier jednak dostrzega zagranie ręką! Rzut karny!

Piotr Grabowski

Gole: 3. Mrówczyński, 9. Gallego, 20. Mrówczyński, 20. Mrówczyński, 27. Oritz, 33. Gallego – 18. Kolesnikov, 20. Kolesnikov (kar.), 40. Vargas

Kartki:   20. Gallego (FCT)

FC Reiter Toruń: Naparło (Iwański) – Gallego, Szczepaniak, Lewandowski, Spychalski – Wojciechowski, Moreno, Wiśniewski, Roll, Machałowski
    Jagiellonia Białystok: Danilewicz, Dobreńko– Citko, VArgas, Makal, Moreno, Kożuszkiewicz, Belzyt, Lisowski, Kolesnikov, Skiepko