Chrobry – Odra O. 2:2 (koniec)
Chrobry Głogów
2:2 (1:2)
Odra Opole
Poniedziałek 03.10.2022, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

62
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN STEBLECKI.

Chrobry po raz drugi w meczu doprowadził do remisu! Sebastian Steblecki ponownie skuteczny podobnie jak w poprzedzającym przerwę reprezentacyjną meczu z Arką Gdynia.

21
    Gol dla Odry!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MARZEC.

W tym spotkaniu nie można mrugać oczami, ponieważ grozi to przeoczeniem kilku ważnych zdarzeń. W 21. minucie Odra Opole odzyskała prowadzenie strzałem Mateusza Marca na 2:1!

9
    Strzelcem bramki MATEUSZ BOCHNAK.

Po zaledwie pięciu kolejnych minutach od gola Makuszewskiego, padła bramka na 1:1. Mateusz Bochnak doprowadził do remisu swoim uderzeniem. Dynamicznie rozpoczyna się to widowisko!

4
    Strzelcem bramki MACIEJ MAKUSZEWSKI.

Odra wybroniła się po rzucie rożnym Chrobrego i po chwili wywalczyła dla siebie korner po przeciwnej stronie boiska. Całe zamieszanie zakończyło się strzałem na 1:0 Macieja Makuszewskiego. Były reprezentant Polski zdobył pierwszą bramkę po powrocie z Islandii i dołączeniu do opolskiego zespołu.

Gole: 9. Bochnak, 62. Steblecki – 4. Makuszewski, 21. Marzec

Kartki:   19. Bougaidis (CHR1), 65. Kuzdra (CHR1), 70. Michalec (CHR1) – 17. Spychała (ODO), 46. Paprzycki (ODO), 75. Czapliński (ODO)

Spudłowany karny!: 16. Mikinic (ODO), bramkarz Dybowski obronił

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 11:7. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 17:3. Spalone: 3:2. Foule: 12:9.
    Chrobry Głogów: Dybowski – Kuzdra, Michalec, Bougaidis (46. Mucha), Hanc (46. Górski), Mandrysz, Kolenc, Steblecki (84. Kusztal), Machaj, Bochnak (90. Wojtyra), Wolsztyński (72. Jóźwiak).

Zmiany: Szafer – Bogusz, Górski, Mucha, Kusztal, Wojtyra, Praznovsky, Zarówny, Jóźwiak.

Trener: Marek Gołębiewski

Odra Opole: Kalinowski – Kamiński, Tkocz, Spychała (57. Kędziora), Paprzycki (74. Urbańczyk), Łabojko (74. Niziołek), Szrek (64. Klimek), Marzec, Mikinic, Makuszewski (46. Nowak), Czapliński.

Zmiany: Haluch – Kędziora, Niziołek, Guzdek, Klec, Łapiński, Urbańczyk, Klimek, Nowak.

Trener: Piotr Plewnia

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)