Stany Zjednoczone – Polska pl 0:3 (koniec)
23 20 18
Polska
3
25 25 25
Środa 05.10.2022, 20:30 • Atlas Arena - Łódź • Mistrzostwa Świata Kobiet • 2. runda

Jutro Polki mają dzień przerwy, a w piątek zmierzą się z reprezentacją Kanady o godzinie 20:30. Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (22:01:17)

Co za mecz reprezentacji Polski! Mistrzynie olimpijskie z Tokio pokonane przez biało-czerwone. Fantastyczna gra blok-obrona, fenomenalna w ataku Magdalena Stysiak. Doskonały mecz w wykonaniu Polek. Po raz pierwszy od sierpnia 2010 roku udaje się pokonać Amerykanki i to w trzech setach. Polki na dobrej drodze do ćwierćfinału.

Koniec meczu

18:25
    Powtórzony punkt po tym jak obroniła piłkę Joanna Wołosz. Zablokowana Drews na prawym skrzydle. Koniec!

18:24
    Zablokowana Bajema! Meczbol dla Polski!

18:23
    Różański po ciasnym skosie! Tylko dwa punkty do końca meczu! Atlas Arena szaleje.

18:22
    Tym razem w aut zagrywka Witkowskiej.

17:22
    Długa akcja po kapitalnych obronach Polek ponownie wygrana przez biało-czerwone. Blok-aut Stysiak!