5:3 (5:2)
Jagiellonia Białystok
Czwartek 20.10.2022, 17:00 • Arena Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:49:32)

Druga połowa meczu nie była już równie atrakcyjna jak pierwsza. Piast Gliwice stracił tylko cząsteczkę ze swojego prowadzenie i dzięki przyspieszeniu przed przerwą odniósł zwycięstwo 5:3 ze Słonecznym Stokiem Białystok na rozpoczęcie kolejki.

40

40
    Ołeksandr Kolesnikow napomniany żółtą kartką, dużo tych kartoników.

39
    Ostatnie szanse na zmianę wyniku tego pojedynku.

39
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Słonecznego Stoku Białystok.

37
    Marek Bugański napomniany żółtą kartką za przewinienie.

37
    Coraz mniej czasu pozostało gościom z Białegostoku na przynajmniej doprowadzenie do remisu.

35
    Pozostało zaledwie pięć minut rywalizacji do zakończenia spotkania.

33
    Kyryło Cypun trafił do protokołu z żółtym kartonikiem.

30
    I druga połowa rywalizacji jest już na półmetku.

29
    Trochę niej atrakcyjny fragment spotkania.

28
    Dwa przewinienia po przerwie odgwizdane zawodnikom Piasta Gliwice.

27
    Przetrwali gospodarze fragment spotkania rozgrywany w przymusowym osłabieniu.

26
    Trudno dziwić się, że w obecnych okolicznościach Piast Gliwice koncentruje się na obronie.

25
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Piast Gliwice (Vinicius Lazzaretti). W tych okolicznościach Słoneczny Stok Białystok ma trochę czasu z przewagą zawodnika w polu.

24
    Wznowienie z linii bocznej boiska zostało przyznane zawodnikom Piasta Gliwice.

23
    Piast Gliwice chce ostudzić temperaturę tej rywalizacji.

22
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki HELVER MORENO.

Po przerwie sprawnie przeprowadzona akcja przez Helvera Moreno i dzięki niemu Słoneczny Stok Białystok jeszcze naciska na będącego na prowadzeniu Piasta Gliwice.

Gole: 4. Fidersek, 12. Teixeira, 17. Lazzaretti, 18. Bruno, 20. Cadini – 14. Bełzyt, 14. Gryko, 22. Moreno

Kartki:   17. Lazzaretti (PIA), 33. Cypun (PIA), 37. Bugański (PIA) – 16. Kożuszkiewicz (SSB), 19. Bełzyt (SSB), 40. Kolesnikow (SSB)   25. Lazzaretti (PIA)

Piast Gliwice: Cypun (Widuch, Janiszewski) – Bruno, Bugański, Mrowiec, Pagacha, Breno Rosa, Fidersek, Lazzaretti, Teixeira, Cadini, Szadurski, Mazur.

Trener: Orlando Duarte

Jagiellonia Białystok: Dobreńko, Danilewicz – Stefanowicz, Lisowski, Citko, Moreno, Kożuszkiewicz, Vargas, Bełzyt, Skiepko, Gryko, Kolesnikow.

Trener: Adrian Citko

Sędziowie: Steczko, Szymczyk – Konieczny, Kuropatwa