Piast – Radomiak 1:2 (koniec) | Zagłębie L. – Lechia 0:3 (koniec)
Piast Gliwice
1:2 (1:1)
Radomiak Radom
Poniedziałek 24.10.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Gliwice • PKO Ekstraklasa • 14. kolejka
    Piast nadal w dołku:

Radomiak Radom wywozi z Gliwic komplet punktów! Decydującego gola zdobył w drugiej połowie Roberto Alves. P (19:54:39)

90+7

90+4
    Zderzenie Justiniano z Czerwińskim. Piłkarze potrzebują pomocy fizjoterapeutów.
    90+2. Gabriel Kobylak (RAM)

90+2
    Szansa Piasta! Czerwiński wykorzystuje kiepskie piąstkowanie Kobylaka, ale jego wstrzelenie blokuje Jorge Felix na spółkę z bramkarzem Radomiaka.

90+2
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom:
    z boiska schodzi Lisandro Semedo, na boisku pojawia się Michał Feliks.

90+1
    Przybył dorzucił cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Z lewej strony dośrodkowywał Dziczek. Kobylak spokojnie wyłapał futbolówkę i nie spieszy się z dograniem.

89
    Fatalne zagranie Wilczka z głębi pola. Futbolówka wychodzi poza boisko.

88
    Kirejczyk przewraca się przed szesnastką rywali, ale Przybył nie dopatrzył się w tej sytuacji faulu Justiniano.

86
    Niecelna główka Kirejczyka.

86
    Zablokowane wstrzelenie Semedo.

85
    z boiska schodzi Roberto Alves, na boisku pojawia się Daniel Łukasik.

84
    Semedo faulował rywala na połowie gospodarzy. Będą za chwilę zmiany w ekipie Lewandowskiego.

83
    Kobylak chwyta futbolówkę po świecy Katranisa. W ten sposób gliwiczanie do wyrównania nie doprowadzą.

81
    Naprawdę dziwne sędziowanie Przybyła. Praca na alibi. Tak było przy kopnięciu Wilczka w Machado, tak było również teraz przy niezatrzymaniu gry przy okazji kontuzji Alvesa.

80
    Alves nie podnosi się z murawy, ale Przybył nie przerywa gry. W końcu gliwiczanie wybijają poza linię boczną.

78
    Fatalne uderzenie Mokwy, ale dlaczego wcześniej Przybył nie przerwał gry po ewidentnym kopnięciu Machado przez Wilczka.