Piast – FC Reiter 1:0 (koniec) | Jagiellonia – AZS Darkomp 3:3 (koniec) | AZS UŚ – BSF ABJ 3:6 (koniec)
Rekord – Lubawa 3:5 (koniec) | GI Malepszy – Dreman 6:6 (koniec) | Widzew – Clearex 3:5 (koniec)
Piast Gliwice
1:0 (1:0)
FC Reiter Toruń
Sobota 05.11.2022, 15:00 • Arena Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:09:03)

Piast Gliwice wywiązał się z roli faworyta w niełatwym dla niego spotkaniu z FC Reiterem Toruń. Gospodarze dopisali sobie komplet punktów w tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy dzięki uderzeniu na 1:0 Bruno w pierwszej połowie meczu.

38
    Jeszcze próbują cokolwiek zdziałać przyjezdni, ponieważ możliwość zapunktowania nie jest daleko.

35
    Już tylko pięć minut pozostało do zakończenie całkiem dynamicznej, choć nie napakowanej golami rywalizacji.

34
    Interesująca akcja Piasta Gliwice, jednak skutecznie w obronie przyjezdni z województwa kujawsko-pomorskiego.

32
    Ciekawe rozegranie szybkiego ataku. Piłka wędrowała jak po sznurku między gospodarzami, ale zabrakło wykończenia tej akcji. W ostatnim momencie futsalówka uciekła w niepożądanym kierunku.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

29
    Groźne uderzenie spoza linii pola bramkowego. Golkiper nie musiał interweniować, ale do końca kontrolował tor lotu piłki, która przeleciała nieznacznie obok słupka.

27
    FC Reiter Toruń pozostaje niezmiennie w kontakcie z przeciwnikiem, więc może być jeszcze interesująco.

25
    Bezbramkowe pięć minut po przerwie.

24
    Musieli sposobić się gospodarze do dynamicznego powrotu, ponieważ rozpędzeni w swoim kontrataku byli rywale. Ostatecznie podanie, które w założeniu miało być ostatnim, zostało zatrzymane przez zawodnika broniącego. Tylko rzut rożny.