Red Dragons – Rekord 5:6 (koniec) | BSF ABJ – AZS Darkomp 2:3 (koniec) | FC Reiter – AZS UŚ 4:1 (koniec)
Widzew – Piast 3:8 (koniec) | Legia – GI Malepszy 4:5 (koniec)
Red Dragons Pniewy
5:6 (2:2)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 12.11.2022, 16:00 • Hala sportowo-widowiskowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:49:23)

Bardzo emocjonująca konfrontacja z szalonym zwrotem akcji. Rekord Bielsko-Biała przez prawie całe spotkanie gonił przeciwnika, po czym na finiszu odwrócił wynik na 6:5.

40

40
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KUBIK.

Niezwykły zwrot akcji na terenie Red Dragons Pniewy. Trzy gole z rzędu Rekordu Bielsko-Biała, a Michał Kubik kompletnie zaskoczył golkipera gospodarzy uderzeniem pod poprzeczką z ostrego kąta!

39
    Ostatnie ataki w spotkaniu.

39
    Strzelcem bramki KAMIL SURMIAK.

Gra w przewadze w polu przyniosła efekt i Rekord Bielsko-Biała odrobił dwubramkową stratę do przeciwnika. Wyrównanie po uderzeniu z bliska Kamila Surmiaka.

38
    Strzelcem bramki STEFAN RAKIĆ.

Stefan Rakić zrehabilitował się za wcześniejsze zmarnowanie przedłużonego rzutu karnego i jest to ponownie trafienie kontaktowe!

37
    Rekord Bielsko-Biała atakuje w wariancie z lotnym bramkarzem, a w tę rolę wciela się Michał Kubik.

36
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ GŁADYSZEWSKI.

Strata Krzysztofa Iwanka na obrzeżach pola bramkowego przeciwnika. Jego nonszalanckie uderzenie zostało zablokowane. Do odsłoniętej bramki trafił z własnej połowy boiska Bartłomiej Gładyszewski.

35
    Stefan Rakić nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego, ponieważ strzelił z niego niecelnie.

35
    Przedłużony rzut karny dla Rekordu Bielsko-Biała po przewinieniu na Sebastianie Leszczaku.

35
    Była przerwa na żądanie szkoleniowca pniewian.

34
    Strzelcem bramki SEBASTIAN LESZCZAK.

Jest kontakt. Sebastian Leszczak nie pozwolił sobie na zmarnowanie dogodnej szansy na przywrócenie Rekordowi Bielsko-Biała nadziei na zapunktowanie.

34
    Oskar Stankowiak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

33
    Strzelcem bramki MATEUSZ KOSTECKI.

Dublet Mateusza Kosteckiego i jest dwubramkowe prowadzenie gospodarzy po raz pierwszy w tym starciu!

31
    Zmobilizowani w obronie są gospodarze, a nieskuteczność Rekordzistów jest momentami przerażająca.

30
    Druga połowa spotkania na półmetku.

29
    Paweł Budniak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Bartłomieju Gładyszewskim.

28
    Jani Korpela marnuje dogodne sytuacje podbramkowe po stronie Rekordu Bielsko-Biała.

27
    Trudna rywalizacja dla Rekordu Bielsko-Biała i coraz mocniej pachnie jego niepowodzeniem w Pniewach.

26
    Strzelcem bramki PIOTR BŁASZYK.

Piękna bramka daje prowadzenie gospodarzom! Piotr Błaszyk popisał się ruletą w centrum boiska i w ten sposób zgubił Janiego Korpelę. Pozostało strzałem zewnętrzną częścią buta pokonać Krzysztofa Iwanka!

26
    Krzysztof Iwanek starał się zaskoczyć przeciwników uderzeniem i coraz mniej brakuje mu do pokonania bramkarza rywala.

25
    Pięć minut rywalizacji po przerwie za drużynami. Ostatnią szansę na poprawienie wyniku miał Mikołaj Zastawnik, ale oddał niecelne uderzenie.

24
    Rozegranie zawodników Rekordu Bielsko-Biała na obrzeżach pola bramkowego, a zakończyło się to wszystko uderzeniem Artura Popławskiego obok bramki.

23
    Gospodarze chętnie i z dużym powodzeniem atakują wysokim pressingiem zawodników spod Klimczoka.

22
    Gospodarze w klasycznych czerwono-czarnych strojach, natomiast Rekord Bielsko-Biała na biało z zielonymi elementami.

21
    Krótko po przerwie niecelne uderzenie oddane przez Piotra Błaszyka w kierunku bramki Rekordu Bielsko-Biała.

21

Niebawem wznowienie spotkania.

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu.

Pierwsza połowa meczu zakończona remisem. Rekord Bielsko-Biała dwukrotnie odbierał prowadzenie zawodnikom Red Dragons Pniewy.

20

19
    Strzelcem bramki MATHEUS FERREIRA.

Bielszczanie zdążyli z doprowadzeniem do remisu w pierwszej połowie spotkania. Matheus Ferreira odebrał prowadzenie przeciwnikom.

18
    Seria uderzeń, ale były blokowane przez zawodników z Wielkopolski.

17
    Rekord Bielsko-Biała stara się doprowadzić do remisu jeszcze w pierwszej połowie spotkania.

16
    Bielszczanie poradzili sobie z atakiem oskrzydlającym przeciwnika.

15
    Pozostało pięć minut rywalizacji przed zejściem zawodników do szatni po pierwszej połowie.

14
    Kolejna akcja Rekordu Bielsko-Biała została poskromiona przez zawodników z Wielkopolski i ci musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

13
    Była przerwa na żądanie szkoleniowca pniewian Łukasza Frajtaga.

12
    Szukali piłkarze sposobu na zagrożenie bramce przeciwnika. Agresywnym pressingiem w centralnej części boiska zostali zaatakowani, a to zasadniczo skomplikowało rozegranie akcji.

11
    Nieudane wykonanie rzutów rożnych przez zawodników obu zespołów.

10
    Pierwsza połowa spotkania na półmetku.

9
    Denerwują się bielszczanie niekorzystnym dla nich obrazem rywalizacji. Dynamiczni w działaniu gospodarze poradzili sobie z ostatnimi przyspieszeniami Rekordu.

8
    Dobra próba, ale została zablokowana przez ciasno ustawionych na linii pola karnego obrońców. Gospodarze muszą budować atak od początku. Piłka wróciła bliżej środka boiska.

7
    Kolejne ataki zakończone uderzeniami, ale tym razem futsalówka nie zbliża się do bramki.

6
    Bardzo dynamiczne otwarcie rywalizacji i publiczność jest już mocno pobudzona przez aktorów widowiska.

5
    Strzelcem bramki ADRIAN SKRZYPEK.

W tym meczu na razie nikt nie broni, a to zapowiada kanonadę. Kolejne uderzenie do bramki. Tym razem celnie przymierzył Adrian Skrzypek.

5
    Bramkę z 10 metrów zdobywa ARTUR POPŁAWSKI.

Ekspresowa odpowiedź Rekordu Bielsko-Biała uderzeniem z przedłużonego rzutu karnego!

5
    Patryk Hoły napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

5
    Na razie gospodarzom jest bliżej do odniesienia zwycięstwa.

4

Mocne otwarcie meczu w wykonaniu zawodników Red Dragons Pniewy. Piłka trafiła do dobrze ustawionego Mateusza Kosteckiego, a ten oddał pierwsze uderzenie do bramki.

2
    Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia obu zespołów po rozpoczęciu spotkania.

1

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole: 4. Kostecki, 5. Skrzypek, 26. Błaszyk, 33. Kostecki, 36. Gładyszewski – 5. Popławski (10 m rzut karny), 19. Matheus, 34. Leszczak, 38. Rakić, 39. Surmiak, 40. Kubik

Kartki:   5. Hoły (PNI), 34. Stankowiak (PNI) – 29. Budniak (BIE)