Polska U-21 – Turcja U-21 pl 3:2 (koniec) | Polska U-20 – Rumunia pl 0:2 (koniec)
Polska U-21
3:2 (2:0)
Turcja U-21
Poniedziałek 21.11.2022, 13:00 • Medulin • Spotkania towarzyskie

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:59:18)

Posiadanie piłki: 42% : 58%.
    Strzały na bramkę: 4:7.
    Strzały niecelne: 2:1.
    Rzuty rożne: 5:5.
    Spalone: 2:5.
    Faule: 16:18.

Młodzieżowa reprezentacja Polski zwyciężyła 3:2 w energicznym, choć nieco zbyt nerwowym meczu towarzyskim z Turcją. O wyższości podopiecznych Michała Probierza zdecydowała pierwsza połowa. Po przerwie skuteczniejsi byli piłkarze znad Bosforu, ale nie potrafili nawet doprowadzić do remisu.

90+3

90
    Doliczony czas.

89
    W końcówce meczu napomniani żółtymi kartkami zostali Maksymilian Pingot oraz Metehan Baltaci.

88
    Pora na ostatnie ataki w tym meczu.

86
    Yunus Emre Cift napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Zmiana w drużynie Turcja U-21:
    z boiska schodzi Bayram, na boisku pojawia się Emre Cift.

80
    Niewiele potrzeba reprezentantom Polski do odniesienia zwycięstwa na zakończenie roku i jednocześnie pierwszego pod wodzą selekcjonera Michała Probierza.

77
    Zmiana w drużynie Polska U-21:
    z boiska schodzi Szmyt, na boisku pojawia się Fornalczyk.

75
    Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.
    69. Emin BAYRAM - 3:2

69
    Gol dla Turcji!
    Strzelcem bramki EMIN BAYRAM.

Jest trafienie kontaktowe i reprezentacja Turcji jeszcze postara się o odebranie przewagi Polakom. Coraz lepiej prezentuje się drużyna znad Bosforu i zanosi się na interesujący finisz meczu.

65
    Pierwsze trafienie w meczu dodało energii reprezentantom Turcji. Trudniejszy fragment dla będących na prowadzeniu zawodników z Polski.

65
    z boiska schodzi Vardar, na boisku pojawia się Altikardes.

64
    z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Rakoczy.

64
    z boiska schodzi Myszor, na boisku pojawia się Ratajczyk.

Gole: 7. Szymczak, 45+2. Kłudka, 56. Szmyt – 62. Baltaci, 69. Bayram

Kartki:   33. Marchwiński (P21), 55. Biegański (P21), 89. Pingot (P21) – 13. Destan (T21), 86. Emre Cift (T21), 89. Baltaci (T21)   30. Destan (T21)

Spudłowany karny!: 45+2. Szymczak (P21), bramkarz Cetin obronił

Posiadanie piłki: 42 % : 58 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 2:1. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 2:5. Foule: 16:18.
    Polska U-21: Bąkowski – Mosór (64. Błachewicz), Peda, Pingot, Kłudka, Biegański, Łęgowski (64. Gerbowski), Marchwiński (46. Buksa), Myszor (64. Ratajczyk), Szmyt (77. Fornalczyk), Szymczak (64. Rakoczy).

Zmiany: Bieszczad, Kobylak – Wójtowicz, Rakoczy, Tkocz, Gerbowski, Ratajczyk, Fornalczyk, Musiałowski, Błachewicz, Buksa.

Trener: Michał Probierz

Turcja U-21: Cetin – Barak (46. Karatas), Tagir (46. Yildirim), Turkmen, Destan, Vardar (65. Altikardes), Bayram (83. Emre Cift), Simsir (46. Yesil), Tildiz (46. Barasi), Saatci (46. Baltaci), Mizrakci (46. Yigit).

Zmiany: Bilgin, Altikardes, Baltaci, Gedikli, Barasi, Yigit, Yesil, Yildirim, Emre Cift, Karatas, Yilmaz.

Trener: Tolunay Kafkas

Sędziowie: Matej Bezelj (Chorwacja)