2:2 (1:0)
BSF ABJ Bochnia
Piątek 02.12.2022, 18:00 • Hala Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:38:50)

Rywalizacja ze zwrotami akcji zakończona remisem 2:2. Na prowadzeniu byli najpierw chojniczanie, następnie futsaliści z Bochni, a ostatecznie konfrontacja zakończyła się podziałem punktów.

40

40
    Nie ma gola z przedłużonego rzutu karnego. Tym razem konfrontacja z chojnickim bramkarzem przegrana przez Adama Wędzonego!

40
    Jeszcze jeden przedłużony rzut karny po przewinieniu w kole środkowym.

39
    Jeszcze przerwa na żądanie trenera Klaudiusza Hirscha.

39
    Andrzej Musiał nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego. Rewelacyjna interwencja blisko linii bramkarza Red Devils Chojnice!

39
    Guldi Kokoładze napomniany żółtą kartką za przewinienie na Arkadiuszu Budzynie.

39
    Przedłużony rzut karny dla przyjezdnych!

39
    Janis Pastars napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

39
    Ostatnie szanse obu zespołów na rozstrzygnięcie pojedynku.

38
    Przerwa na żądanie trenera Jacka Burglina.

37
    BSF ABJ Bochnia nie potrafił dobrze zarządzać swoim prowadzeniem i ponownie organizuje się do ataku. Akcja Minora Cabalcety została poskromiona przez Witalija Kolesnika.

36
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki PATRYK LASKOWSKI.

Jeszcze raz remis w zaciętej konfrontacji. Ponownie kluczowe dla Red Devils Chojnice było uderzenie zza pola bramkowego Patryka Laskowskiego. W zmyleniu Kevina Kollara pomógł rykoszet od broniącego zawodnika z Bochni.

36
    Pięć fauli na koncie zespołu z województwa pomorskiego.

35
    Pozostało gospodarzom pięć minut meczu na odrobienie strat.

34
    Zespół Bochnia właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki PIOTR MATRAS.

Piłka ponownie w bramce gospodarzy i BSF ABJ Bochnia jest na prowadzeniu po raz pierwszy w meczu. Po odwróceniu wyniku! Piotr Matras delikatnie zmienił tor lotu piłki przerzuconej ponad bramkarzem miękkim strzałem Adama Wędzonego.

32
    Interwencja na przedpolu bramkarza chojnickiego zespołu i po dłuższym podaniu BSF ABJ Bochnia musiał zadowolić się wywalczeniem wrzutu z autu na połowie przeciwnika.

31
    BSF ABJ Bochnia nie stworzył tym razem szansy na pokonanie bramkarza chojniczan swoim atakiem pozycyjnym.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku.

29
    Kevin Kollar w ostatnim momencie przeciął podanie w kierunku Patryka Laskowskiego.

28
    Rywalizacja rozpoczęła się w pewien sposób od początku i oba zespoły mają równie blisko do odniesienia zwycięstwa, jak i do poniesienia porażki.

27

Po zmarnowaniu licznych sytuacji podbramkowych, wstrzelili się do siatki przyjezdni. Podanie Minora Cabalcety do ustawionego na wprost bramki Piotra Matrasa, a ten pokonał swoim uderzeniem bramkarza Red Devils Chojnice!

26
    Spokojne rozegranie zawodników z województwa małopolskiego.

25
    Pięć minut rywalizacji po przerwie i nie zmienił się w nich wynik spotkania.

24
    Interweniował z powodzeniem Janis Pastars w rywalizacji na boku boiska z Adamem Wędzonym.

23
    Dla odmiany szybka i składna akcja Red Devils Chojnice zakończona strzałem z bliskiej odległości w słupek!

23
    Aż trudno w to wszystko już uwierzyć. Dwie poprzeczki i dwa słupki po uderzeniach BSF ABJ Bochnia w tym meczu. Tym razem nieznacznie przestrzelił Minor Cabalceta!

22
    Pierwsze przewinienie po przerwie na Arkadiuszu Budzynie.

22
    Interwencja Kevina Kollara po dobrze technicznie wykonanym uderzeniu, ale jednak zbyt mało zaskakującym dla golkipera.

21
    Rywalizacja w Chojnicach została wznowiona i gospodarze wcześnie mieli możliwość rozegrania rzutu rożnego po zablokowanym uderzeniu.

21

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Tylko jedno uderzenie do bramki w pierwszej połowie, ale przedniej jakości. Po spektakularnym golu Patryka Laskowskiego chojniczanie prowadzą 1:0 do przerwy.

20

19
    Minor Cabalceta oddał niecelne uderzenie na zakończenie indywidualnego ataku.

18
    Trzecie uderzenie w obramowanie chojniczan. Tym razem Red Devils zostali uratowani przez poprzeczkę!

18
    Dwa uderzenia bochnian po rozegraniu rzutu wolnego, ale żadne z nich nie było wystarczająco dobre do pokonania Pawło Puczki.

17
    Przerwa na żądanie trenera Klaudiusza Hirscha.

16
    Marnują sytuacje podbramkowe na potęgę przyjezdni. Minor Cabalceta wybiegł sam na sam z golkiperem po niechlujnym podaniu Witalija Kolesnika, ale nie potrafił doprowadzić do remisu!

15
    Kolejne uderzenie z dystansu wyraźnie rozochoconego Patryka Laskowskiego.

15
    Pierwsza tak dogodna szansa na doprowadzenie do remisu. Wojciech Przybył mógł wykorzystać serię błędów w obronie przeciwnika, ale jego płaskie uderzenie zatrzymało się na słupku!

14

14
    BSF ABJ Bochnia musi zbierać się do odrabiania strat do przeciwnika.

13

Na tak efektownego gola warto było poczekać. Wznowienie z linii bocznej boiska do ustawionego przed polem bramkowym Patryka Laskowskiego. Uderzenie z dystansu spowodowało lądowanie piłki na poprzeczce i tuż za linią bramkową!

13
    Marcin Czech znalazł się w odpowiednim miejscu w pobliżu linii bramkowej i nie pozwolił na zdobycie prowadzenia gospodarzom.

13
    Liczne uderzenia proponowane przez Wojciecha Przybyła, ale żaden z tych strzałów nie pozwala na umieszczenie piłki w bramce skoncentrowanego Pawło Puczki.

12
    Coraz więcej szans na poprawienie wyniku po obu stronach hali, ale piłka nie trafia do sieci.

11
    Krótkie podanie z linii bocznej boiska do Arkadiusza Budzyna, a jego potężne uderzenie z dystansu zostało sparowane na poprzeczkę przez bramkarza Red Devils Chojnice!

10
    Pierwsza połowa spotkania jest na półmetku.

9
    Ponownie niebezpieczny na połowie zespołu z Bochni okazał się Ołeh Neheła, ale jego kolejne uderzenie przeleciało obok bramki Kevina Kollara.

8
    Niecelne uderzenie i po nim piłka została odprowadzona poza boisko przez bramkarza zespołu z Małopolski.

7
    Powolne rozegranie beniaminka i nie zdobywał on przestrzeni na połowie skoncentrowanych Red Devils Chojnice.

6
    Po odbiciu się piłki od dachu hali, było wznowienie przyznane zawodnikom z Pomorza.

5
    Red Devils Chojnice gra w tym meczu w czerwonych koszulkach, a także białych spodenkach i getrach. Z kolei przyjezdni z Bochni w niebieskich strojach z białymi elementami.

4
    Musieli sposobić się gospodarze do dynamicznego powrotu, ponieważ rozpędzeni w swoim kontrataku byli rywale. Ostatecznie podanie, które w założeniu miało być ostatnim, zostało zatrzymane przez zawodnika broniącego. Tylko rzut rożny.