Skra – Jastrzębski | 3:2 (koniec) | | | Ślepsk – LUK | 2:3 (koniec) | | | Indykpol – Cuprum | 3:0 (koniec) |
Chemik – BKS | 3:1 (koniec) | | | Budowlani – Energa | 3:1 (koniec) |
finał
PGE GiEK Skra Belchatow
|
3 |
20 | 25 | 17 | 27 | 15 | ||
Jastrzębski Węgiel
|
2 |
25 | 20 | 25 | 25 | 11 |
Adrian Somorowski
Czas meczu: 1:56 5. set: 0:15 |
|||
Skra | Jastrzębski | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
15 | 104 | 106 | 11 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 4 | 7 | 2 |
Piłki setowe | |||
2 | 5 | 5 | 0 |
Piłki meczowe | |||
2 | 2 | 2 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 4 | 12 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
4 | 20 | 15 | 2 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
5 / 14 36 % |
32 / 103 31 % |
35 / 107 33 % |
2 / 12 17 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
10 / 12 83 % |
72 / 107 67 % |
71 / 103 69 % |
9 / 14 64 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
PGE GiEK Skra Belchatow:
Musiał, Gunia, Janus, Kłos, Kooy, Vasina, Atanasijević, Łomacz, Bieniek, Rybicki, Mitić, Lanza, Libero: Piechocki, Milczarek
Zmiany:
Trener: Joel Banks
Jastrzębski Węgiel: Dryja, Hadrava, Toniutti, Dębski, Boyer, Wiśniewski, Gladyr, Tervaportti, Clevenot, Fornal, Szymura, Macyra, Libero: J.Popiwczak, Granieczny
Zmiany:
Trener: Marcelo Mendez
Zmiany:
Trener: Joel Banks
Jastrzębski Węgiel: Dryja, Hadrava, Toniutti, Dębski, Boyer, Wiśniewski, Gladyr, Tervaportti, Clevenot, Fornal, Szymura, Macyra, Libero: J.Popiwczak, Granieczny
Zmiany:
Trener: Marcelo Mendez
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Sławomir Gołąbek
Sędzia drugi: Maciej Maciejewski
Komisarz: Robert Malicki
Kwalifikator: Sylwester Strzylak
Widownia:
PGE Skra Bełchatów: Kłos, Kooy, Atanasijevic, Łomacz, Bieniek, Lanza, Libero: Piechocki
Trenér: Joel Banks
Jastrzębski Węgiel: Boyer, Wiśniewski, Tervaportti, Clevenot Fornal, Macyra, Libero: J.Popiwczak
Trenér: Marcelo Mendez
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Sławomir Gołąbek
Sędzia drugi: Maciej Maciejewski
Komisarz: Robert Malicki
Kwalifikator: Sylwester Strzylak.