7:0 (2:0)
BSF ABJ Bochnia
Środa 07.12.2022, 18:00 • Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.

Bardzo przekonujące zwycięstwo niedawnego uczestnika Ligi Mistrzów w rywalizacji z beniaminkiem. 7:0 to wynik, który nie pozostawia wątpliwości, która drużyna zasłużyła na komplet punktów.

40

39
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN SZADURSKI.

38
    Piast Gliwice na połowie przeciwnika i niewykluczone, że jeszcze udekoruje wynik jednym golem.

37
    I ponownie piłka w bramce zdemolowanych bochnian. Piast Gliwice niebawem będzie cieszyć się z bardzo efektownego zwycięstwa.

36
    Matej Fidersek napomniany żółtą kartką za nieeleganckie zachowanie.

36
    Strzelcem bramki RAFAEL CADINI.

35
    Pozostało pięć minut do zakończenia meczu.

34
    Pięć goli przewagi bardziej doświadczonego zespołu i nie ma wątpliwości, że widowisko zostało już rozstrzygnięte.

33
    Defensor nie pozwolił na opanowanie piłki przeciwnikowi. Długo szybowało crossowe podanie i był czas na zwarcie szyków defensywnych. Takie zachowania obronne dodają pewności siebie.

32
    Strzelcem bramki VINI II.

31
    Piast Gliwice nie zaspokoił swojego apetytu na gole i próbuje przedostać się w pobliże bramki Kevina Kollara.

30
    Druga połowa meczu jest na półmetku.

29
    Gliwiczanie na połowie przeciwnika, a przyjezdni już jakby zniechęceni do atakowania.

28
    Otworzyła się szansa na zagrożenie przeciwnikom szybkim atakiem, jednak gospodarze organizowali się do ataku zbyt topornie i pozwolili na powrót zawodnikom.

27
    Strzelcem bramki VINI.

26
    Mateusz Mrowiec drugim zawodnikiem napomnianym żółtym kartonikiem.

26
    Absolutnie nie mają dość atakowania gospodarze.

Gole: 1. Śmiałkowski, 14. Vini, 24. Mrowiec, 27. Vini, 32. Vini II, 36. Cadini, 39. Szadurski

Kartki:   26. Mrowiec (PIA), 36. Fidersek (PIA) – 12. Czech (BCH)

Piast Gliwice: Cypun, Widuch – Bruno, Bugański, Mrowiec, Śmiałkowski, Breno Rosa, Fidersek, Lazzaretti, Teixeira, Cadini, Szadurski, Mazur.

Trener: Orlando Duarte

BSF ABJ Bochnia: Kollar, Jaszczyński – Cabalceta, Matras, Czech, Tijerino, Burkowicz, Wędzony, Mendez, A. Musiał, Przybył, Waryłkiewicz, Budzyn, Koza.

Trener: Klaudiusz Hirsch

Sędziowie: Gawle, Kondrak – Cieślok, Wanicki