Rekord – Piast 6:2 (koniec) | Dreman – BSF ABJ 4:0 (koniec) | FC Toruń – GI Malepszy 3:5 (koniec)
Constract – Red Dragons 2:1 (koniec) | AZS Darkomp – Clearex 3:1 (koniec)
Constract Lubawa
2:1 (0:0)
Red Dragons Pniewy
Sobota 17.12.2022, 19:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:51:28)

Duże emocje w końcówce rywalizacji i wynagrodziła ona długie oczekiwanie na jakiegokolwiek gola. Constract Lubawa stracił swoje prowadzenie, ale zdążył je odzyskać rzutem na taśmę. W ostatniej minucie zapewnił sobie zwycięstwo 2:1 z Red Dragons Pniewy.

37
    Odważna szarża miejscowego zespołu. Przez moment zanosiło się na wypracowanie naprawdę dogodnej pozycji do oddania uderzenia, jednak jak spod ziemi wyrósł defensor i nie pozwolił na zatrudnienie bramkarza.

36
    Czas ucieka szybko pniewianom, natomiast lubawianom może się dłużyć każda minuta w końcówce spotkania.

35
    Pozostało pięć minut konfrontacji do zakończenia meczu.

34
    Jednobramkowa przewaga jeszcze nie daje stuprocentowego spokoju lubawianom.

33
    Ciekawa akcja, ale zabrakło uderzenia z bliska do siatki odrobinę spóźnionemu zawodnikowi z Pniew.

32
    Constract Lubawa nieustannie przypomina przeciwnikom o konieczności pilnowania dostępu do ich bramki.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku.

29
    Na pewno Red Dragons Pniewy muszą zaproponować lepszą grę w ofensywie.

28
    Lubawianie konsekwentnie w obronie i nie pozwolili oni na szybką odpowiedź przeciwnikom.