Vasas – Rysice | 2:3 (koniec) | | | La Laguna – ŁKS | 0:3 (koniec) |
Warta – Czarni | 3:0 (koniec) | | | LUK – ZAKSA | 3:2 (koniec) |
finał
Aluron CMC Warta Zawiercie
|
3 |
25 | 25 | 25 | ||
Enea Czarni Radom
|
0 |
23 | 17 | 21 |
Nie było niespodzianki w Zawierciu. Wygrał pewnie Aluron. MVP wybrano Bartosza Kwolka
(19:03:57)
|
||
Koniec meczu
|
||
25:21
|
Ładny atak Dulskiego i koniec spotkania
|
|
24:21
|
Psuje zagrywkę Szalacha
|
|
24:20
|
Będzie piłka meczowa dla Aluronu, autowy blok Czarnych po ataku Kwolka
|
|
23:20
|
Kovacević psuje zagrywkę
|
|
23:19
|
Autowy blok Czarnych po ataku Kovacevicia
|
|
22:19
|
Dobry atak Rusina
|
|
22:18
|
Atak po prostej Rusina
|
|
22:17
|
Na boisko wracają: Dulski, Tavares
|
|
22:17
|
Firszt zagrywa w siatkę
|
|
21:17
|
Duży aut po zagrywce Łaby
|
|
21:16
|
"Piłka rzucona" Schulza
|
|
20:16
|
Na zagrywkę wchodzi Łaba
|
|
Zarejestruj się w STS i oglądaj transmisje meczów siatkówki za darmo.
|
||
20:16
|
Nowak psuje zagrywkę
|
|
19:16
|
Kwolek psuje zagrywkę
|
|
19:15
|
Kwolek zdobywa punkt dla Aluronu
|
|
18:15
|
Na boisko wchodzą: Waliński, Kozłowski
|
|
18:15
|
Kolejny atak ze środka, tym razem Kovacevicia
|
Czas meczu: 1:13 3. set: 0:26 |
|||
Warta | Czarni | ||
---|---|---|---|
3. set | Mecz | 3. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 75 | 61 | 21 |
Najwięcej punktów z rzędu | |||
3 | 4 | 3 | 2 |
Piłki setowe | |||
2 | 7 | 0 | 0 |
Piłki meczowe | |||
2 | 2 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 5 | 6 | 3 |
Błędy serwisowe ** | |||
5 | 14 | 11 | 5 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
8 / 25 32 % |
26 / 74 35 % |
13 / 62 21 % |
4 / 21 19 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
17 / 21 81 % |
49 / 62 79 % |
48 / 74 65 % |
17 / 25 68 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Aluron CMC Warta Zawiercie:
Waliński, Kwolek, Rejno, Zniszczoł, Konarski, Tavares Rodrigues, Kozłowski,. Dulski, Rajsner, Szlacha, Kovacević, łaba
Libero: Gruszczyński, Danani
Zmiany:
Trener: Michał Winiarski
Enea Czarni Radom: Schulz, Ostrowski, Nowak, Tammemaa, Borges, Łukasik, Lemański, Rusin, Gąsior, Warda, West, Firszt
Libero: Masłowski, Nowowsiak
Zmiany:
Trener: Paweł Woicki
Libero: Gruszczyński, Danani
Zmiany:
Trener: Michał Winiarski
Enea Czarni Radom: Schulz, Ostrowski, Nowak, Tammemaa, Borges, Łukasik, Lemański, Rusin, Gąsior, Warda, West, Firszt
Libero: Masłowski, Nowowsiak
Zmiany:
Trener: Paweł Woicki
Sędziowie:
Widownia:
Sędzia pierwszy: Tomasz Flis
Sędzia drugi: Paweł Burkiewicz
Komisarz: Janusz Kapka
rafek