Clearex – Red Dragons 1:3 (koniec) | GI Malepszy – Widzew 2:5 (koniec) | Constract – Jagiellonia 7:1 (koniec)
Rekord – AZS UŚ 8:1 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
8:1 (4:1)
AZS UŚ Katowice
Niedziela 08.01.2023, 18:00 • Centrum Sport Rekord, Bielsko-Biała • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:37:49)

Wysokie zwycięstwo faworyta, który nie pozostawił wątpliwości co do zdobycia kompletu punktów po przerwie swiateczno-noworocznej.

40

39
    Cztery przewinienia po stronie katowiczan.

39
    Żółta kartka dla zespołu AZS UŚ Katowice (Marcin Jastrzembski).

38
    Gol dla Rekordu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PAWEŁ BUDNIAK..

38
    Gra wznowiona po przerwie na żądanie i ostatnie szanse na poprawienie wysokiego już wyniku spotkania.

37
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Rekordu Bielsko-Biała.

37
    Trwa jeszcze ostrzał bramki przyjezdnych ze strony Rekordu Bielsko-Biała.

36
    Blokowane uderzenie przez głęboko wycofanych zawodników z Katowic.

35
    Pozostało pięć minut gry do zakończenia meczu.

34
    Już pięć fauli po stronie Rekordu Bielsko-Biała i dwa przewinienia na koncie katowiczan.

33
    W powolnym ataku pozycyjnym prezentują się zawodnicy spod Klimczoka.

32
    Dużo pracy miał w ostatnich minutach sędzia, choć rywalizacja jest praktycznie rozstrzygnięta.

30
    Żółta kartka dla zespołu AZS UŚ Katowice (Dominik Wilk).

30
    Żółta kartka dla zespołu Rekord Bielsko-Biała (Jani Korpela).

28
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ ZASTAWNIK.

28
    Strzelcem bramki ARTUR POPŁAWSKI.

28
    Drugie przewinienie odgwizdane zawodnikom Rekordu Bielsko-Biała.

27
    Trochę spokojniejsze tempo rywalizacji w ostatnich minutach zaproponowane przez zawodników spod Klimczoka.

26
    Po jednym przewinieniu z obu stron w drugiej połowie spotkania.

25
    Pięć minut rywalizacji po przerwie a futsalistami.

24
    Cztery gole przewagi Rekordu Bielsko-Biała i ponownie jego sytuacja w meczu stała się po prostu komfortowa.

23
    Strzelcem bramki SEBASTIAN LESZCZAK.

22
    Pora na przyspieszenia ofensywne obu zespołów po powrocie z szatni na boisko.

21

Bezkompromisowe prowadzenie aż 4:1 Rekordu Bielsko-Biała nie pozostawia wątpliwości, która drużyna jest faworytem przed drugą połową spotkania.

20

19
    Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

18
    Trzy przewinienia po stronie katowiczan, więc na razie nie ma zagrożenia przedłużonym rzutem karnym.

17
    Ruszyli do odrabiania strat katowiczanie. Chociaż to dopiero pierwsze ich trafienie w meczu, to może dodać otuchy przed ostatnimi szarżami w pierwszej połowie.

16
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF PISKORZ.

15
    Strzelcem bramki STEFAN RAKIĆ.

14
    Nie są syci, są głodni kolejnych akcji bramkowych gospodarze.

13
    Najlepsza możliwa riposta Rekordu Bielsko-Biała to właśnie podwyższenie prowadzenia do trzech goli.

12

11
    Odważniejsze zachowanie przyjezdnych z Katowic, ale zawodnik atakujący wygonił się za bardzo do boku, co utrudniło zaskoczenie bramkarza z ostrego kąta.

10
    Pierwsza połowa spotkania jest na półmetku.

8
    Na razie jeden faul po stronie Rekordu Bielsko-Biała i dwa przewinienia popełnione przez Akademików z Katowic.

7
    Rekord Bielsko-Biała stara się grać rozsądnie na utrzymanie piłki.

6
    Próbują cokolwiek zdziałać przyjezdni z województwa śląskiego, ale na razie gra kompletnie się im nie układa.

5
    Wznowienie z linii bocznej boiska przyznane Rekordzistom.

4
    Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

4
    Bezradni są na razie katowiczanie i ich sytuacja ekspresowo się skomplikowała.

3
    Strzelcem bramki samobójczej ADAM JONCZYK.

2
    Rewelacyjnie rozpoczęło się to wszystko dla faworyta. Nie minęła minuta meczu i może bronić prowadzenia.

1
    Strzelcem bramki PAWEŁ BUDNIAK.

1

Gole: 1. Budniak, 3. Jonczyk (sam.), 12. Leszczak, 15. Rakić, 23. Leszczak, 28. Popławski, 28. Zastawnik, 38. Budniak (kar.) – 16. Piskorz

Kartki:   30. Korpela (BIE) – 30. Wilk (KAT), 39. Jastrzembski (KAT)