Czwartek 19.01.2023, 20:00Puchar Hiszpanii

Rzuty rożne: 6:5.
    Spalone: 4:1.
    Faule: 10:12.
    Wysokie zwycięstwo Blaugrany

FC Barcelona pozostaje w rywalizacji o zdobycie Pucharu Hiszpanii. Podopieczni Xaviego potrzebowali ponad 40 minut na zdobycie prowadzenia, a po przerwie doprowadzili do przekonującego wyniku 5:0. Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu z Ceutą był Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole.

88
    Jordi Alba w roli zawodnika podającego, jednak zabrakło kompana z zespołu zdolnego do zakończenia akcji uderzeniem.

86
    Tym razem strzelił z dystansu Jordi Alba, ale nie było to perfekcyjne zagranie doświadczonego zawodnika.

85
    Na pięć minut przed zakończeniem podstawowego czasu Ansu Fati wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale nie udało mu się rozstrzygnąć tego pojedynku.
    Rośnie przewaga Dumy Katalonii

82
    Nieudana próba zakończenia akcji dobrym strzałem przez aktywnego Francka Kessiego.
    77. Franck KESSIE - 0:4

77
    Strzelcem bramki FRANCK KESSIE.

76
    Zaostrzyła się ponownie gra w ostatnich minutach i chyba sędzia przestaje panować na temperamentami zawodników.

75
    Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

72
    Rośnie przewaga Dumy Katalonii, a po stronie gospodarzy widać coraz większe zrezygnowanie.

Gole: 41. Raphinha, 50. Lewandowski, 70. Fati, 77. Kessie, 90. Lewandowski

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
    Strzały celne: 0:7. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 4:1. Foule: 10:12.