20:27 (8:11)
Polska
Piątek 20.01.2023, 20:30 • Tauron Arena, Kraków • Mistrzostwa Świata

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:11:23)

Wyczekiwana, przekonująca wygrana reprezentacji Polski z Czarnogórcami. Biało-Czerwoni energicznie rozpoczęli to spotkanie i choć przeciwnków z Bałkanów kilkakrotnie podejmował pościg, to ani razu nie okazał się on skuteczny. Ostatecznie w Tauron Arenie 27:20 dla gospodarzy.

Koniec meczu. (20:27)
    60. Krzysztof KOMARZEWSKI - 20:27
    60
    Komarzewski dokłada jeszcze jednego gola, jeszcze jedno zmartwienie pogodzonym z poniesieniem porażki przeciwnikom. (20:27)

57
    Ostatnie szanse obu zespołów na poprawienie rezultatu, pozostało zaledwie kilka minut w drugiej połowie spotkania. (20:26)
    56
    Podejmują maksymalne ryzyko reprezentanci Czarnogóry, ale to kompletnie im się nie opłaca. Kolejna szybka akcja Polski zakończona rzutem Szymona Sićki. (20:26)
    55
    Zdecydowanie bardziej bramkostrzelni są szczypiorniści po przerwie, a do zakończenia spotkania pozostaje jeszcze pięć minut. (20:25)
    54. Krzysztof KOMARZEWSKI - 19:25
    54
    Komarzewski. Bezlitośni w kontratakach są reprezentanci Polski, sześć goli przewagi podopiecznych Patryka Rombla. (19:25)
    52
    Michał Daszek przymierzył na zakończenie ataku reprezentacji Polski. Publiczność coraz mocniej wyczekuje pomyślnego dla gospodarzy zakończenia spotkania. (19:24)
    52
    Trudno, trudno będzie dogonić rozpędzonych Polaków. (19:23)
    51. Mateusz KORNECKI - 18:23
    51
    Mateusz Kornecki świetnie wykorzystał zbyt brawurowe ustawienie reprezentacji Czarnogóry! (18:23)
    50
    Piotr Jędraszczyk – na tego zawodnika liczy najmocniej reprezentacja Polski i jego rzut pozwolił odzyskać czterobramkową zaliczkę. To już ostatnie 10 minut rywalizacji. (18:22)
    50
    Raz jeszcze skutecznie Milos Vujović. (18:21)
    50
    Milos Vujović zawsze najlepszym lekarstwem na problemy reprezentacji Czarnogóry. (17:21)
    49
    Ważna reakcja reprezentantów Polski. Komarzewski dostał piłkę na zakończenie składnego ataku i umieścił ją w bramce zdezorientowanych przeciwników. (16:21)
    46
    Już po półmetku rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Skuteczna akcja i przewaga reprezentacji Polski stopniała do czterech goli. (16:20)