Constract – FC Reiter 7:1 (koniec) | Legia – Widzew 2:1 (koniec)
2:1 (0:0)
Widzew Łódź
Czwartek 26.01.2023, 17:45 • OSiR Włochy, Warszawa • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:07:37)

Druga połowa meczu była bardziej atrakcyjna. Legia Warszawa potrafiła zdobyć w niej dwubramkowe prowadzenie i późniejsze trafienie kontaktowe nie odebrało gospodarzom zwycięstwa 2:1.

40

39
    Po golu kontaktowym zanosi się na interesujące zakończenie spotkania. Widzew Łódź potrzebuje jeszcze jednego trafienia do doprowadzenia do remisu.

38
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Legii Warszawa.

38
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki JAN DUDEK.

37
    Widzew Łódź nie ma nic do stracenia w ostatnich minutach spotkania i atakuje z wykorzystaniem lotnego bramkarza.

37
    Kolejna żółta kartka, tym razem napomniany Maia Monteiro.

36
    Przerwa na żądanie szkoleniowca łódzkiego zespołu.

35
    Daniel Krawczyk napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

34
    Legia Warszawa skoncentrowana w obronie i niewiele już dzieli stołeczną drużynę od odniesienia zwycięstwa.

33
    Widzew Łódź ma problem z przeprowadzeniem skutecznego ataku, a nie trzeba dodawać, że czas pracuje na jego niekorzyść.

32
    Po dwa przewinienia po przerwie obu zespołów.

31
    W ostatnich minutach zasadnicze przyspieszenie zawodników Legii Warszawa, a drubramkowe prowadzenie zawdzięczają oni uderzeniom Michała Knajdrowskiego i Maii Monteiro. Trudna zrobiła się sytuacja łodzian.

30
    Davidson Silva napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

29
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki MAIA MONTEIRO.

27
    Widzewowi Łódź nie pozostało nic innego niż ruszyć do odrabiania na razie skromnych strat.

26
    Skuteczna akcja Legionistów zakończona strzałem do bramki Michała Knajdrowskiego i długie oczekiwanie na jakiegokolwiek gola zostało przerwane przez gospodarzy.

25
    Strzelcem bramki MICHAŁ KNAJDROWSKI.

25
    W pięciu minutach otwierających drugą połowę tyle samo goli co we wcześniejszych minutach. Słownie: zero.

24
    Trochę więcej futsalowego ognia w ostatnich minutach spotkania. Legia Warszawa chciała błyskawicznie odpowiedzieć na nieudane rozegranie Widzewiaków.

23
    Pierwsze przewinienie po przerwie odgwizdane Legionistom.

22
    Joao Bernandes napomniany żółtą kartką, to było pierwsze przewinienie po przerwie.

22
    Niebawem przekonamy się, co przygotowali futsaliści obu zespołów w porozumieniu ze szkoleniowcami w szatniach.

21

Niebawem futsaliści wznowią walkę po przerwie.

Pozostało oczekiwać na wznowienie meczu po przerwie.

Na razie drobne rozczarowanie, ponieważ w hitowo zapowiadającym się meczu nie padł gol. Na skuteczne ataki trzeba poczekać do drugiej części spotkania.

20

19
    Pora na ostatnie ataki w pierwszej połowie, ale niezmiennie sporo respektu po obu stronach i to co najlepsze prawdopodobnie pozostanie na drugą część spotkania.

18
    Bramka stracona do szatni potrafi zdeprymować drużynę, w której siatce wyląduje piłka.

17
    Ciekawe, która z drużyn zdecyduje się na przyspieszenie w minutach poprzedzających przerwę.

16
    Nie zmienia się liczba goli, ale zmienia się liczba fauli. Aktualnie po trzy przewinienia po obu stronach, więc nie zanosi się na przekroczenie limitu.

15
    Już zaledwie pięć minut pozostało zawodnikom do zakończenia rywalizacji w pierwszej połowie meczu.

14
    Wznowienie z linii bocznej boiska zostało przyznane gościom.

13
    Od rzutu wolnego Legia Warszawa po drugim faulu Widzewa Łódź w pierwszej połowie. Czujni byli sędziowie w tych okolicznościach.

12
    Ponownie Widzewiacy nie przebili się ze swoim atakiem. Zdyscyplinowani w obronie byli zawodnicy Legii Warszawa.

11
    Trzecie przewinienie odgwizdane zawodnikom Legii Warszawa. Po stronie Widzewa Łódź niezmiennie jeden faul.

10
    Pierwsza połowa meczu na półmetku.

9
    Celne uderzenie, ale na posterunku bramkarz i nie pozwolił on na otwarcie wyniku. Skuteczna interwencja między słupkami, a publiczność zaczyna spoglądać na boisko z delikatnym zniecierpliwieniem.

8
    Wznowienie z linii bocznej boiska przyznane gospodarzom.

7
    Legia Warszawa odgryza się swoimi atakami i szuka dla siebie miejsca zarówno w centrum boiska, jak i w bocznych strefach.

6
    Drugi faul na koncie zespołu ze stolicy Polski.

5
    Pięć minut otwierających spotkanie bezbramkowe. Na razie nie wychodzi skuteczne zaatakowanie ani gospodarzom, ani gościom.

4
    W rozegraniu piłki w centrum boiska futsaliści Widzewa Łódź, a Legia Warszawa skoncentrowana na chronieniu dostępu do jej bramki.

3
    Były już dwa nieskuteczne wykonania rzutów rożnych. Nie udało się żadnej z drużyn wcześnie otworzyć wyniku.

2
    Pierwsze przewinienie w meczu odgwizdane zawodnikom Legii Warszawa.

2
    Pora na emocje związane z konfrontacją Legii Warszawa z Widzewem Łódź. Rozpoczęła się ona nawet z wyprzedzeniem, tak bardzo spieszyło się futsalistom do ataku.

1

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania – trwa rozgrzewka przed klasykiem polskich stadionów w halowym wydaniu.

Legia Warszawa: Casillas, Warszawski – Maia Monteiro, Andre Luiz, Tarnowski, Pinto, Jarosz, Marcinkowski, Grzyb, Knajdrowski, Milewski, Davidson.
    Trener: Mariusz Milewski

Widzew Łódź: Słowiński, Nasiłowski – Dudek, Góralczyk, Krawczyk, Dregier, Marciniak, Kożemiaka, Włodarczyk, Bernardes, Pautiak.
    Trener: Marcin Stanisławski

Sędziowie: K. Szczołko, Woliński – Ł. Szczołko, Gwiazda.

Zapraszamy na relację na żywo z hitowego meczu Fogo Futsal Ekstraklasy. Zmierzą się w nim Legia Warszawa z Widzewem Łódź. Początek rywalizacji w czwartek o godzinie 17:45.