Czarni – Ślepsk | 0:3 (koniec) |
Budowlani – UNI | 3:1 (koniec) |
finał
Grot Budowlani Łódź
|
3 |
25 | 25 | 20 | 25 | ||
UNI Opole
|
1 |
12 | 23 | 25 | 19 |
Trzeci set był wypadkiem przy pracy i gospodynie nie dały sobie wydrzeć kompletu punktów. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne.
(19:38:23)
|
||
Koniec meczu
|
||
25:19
|
Autowa zagrywka kończy mecz!
|
|
24:19
|
As serwisowy Makarowskiej-Kulej.
|
|
24:18
|
Wygrywają pojedynek na siatce przyjezdne.
|
|
Zarejestruj się w STS i oglądaj transmisje meczów siatkówki za darmo.
|
||
24:17
|
Sieradzka po prostej atakuje w aut. Piłka meczowa.
|
|
23:17
|
Kąkol w kontrze z lewego skrzydła.
|
|
22:17
|
Czas dla trenera Vettoriego.
|
|
22:17
|
As serwisowy Durul.
|
|
21:17
|
Punkt dla Budowlanych.
|
|
20:17
|
Kraiduba po ciasnym skosie.
|
|
20:16
|
Lisiakze środka.
|
|
19:16
|
Czas dla Budowlanych.
|
|
19:16
|
Zablokowana Durul.
|
|
19:15
|
W aut atakuje Fedusio.
|
|
19:14
|
Pewny atak po prostej Fedusio.
|
|
18:14
|
Bałucka ze środka.
|
|
18:13
|
Durul z prawego skrzydła.
|
|
17:13
|
Kraiduba po ciasnym skosie w kontrze.
|
Czas meczu: 1:43 4. set: 0:28 |
|||
Budowlani | UNI | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 95 | 79 | 19 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
4 | 7 | 9 | 2 |
Piłki setowe | |||
3 | 15 | 2 | 0 |
Piłki meczowe | |||
3 | 3 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 5 | 7 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
1 | 5 | 10 | 2 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
10 / 24 42 % |
46 / 94 49 % |
31 / 80 39 % |
5 / 20 25 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
15 / 20 75 % |
49 / 80 61 % |
48 / 94 51 % |
14 / 24 58 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Grot Budowlani Łódź:
Polak, Kędziora, Pol, Lisiak, Kukulska, Łazowska, Kąkol, Durul, Kazała, Fedusio, Sobolska-Tarasova, Gawlak, Libero: Łysiak, Skomorowska
Zmiany:
Trener: Maciej Biernat
UNI Opole: Orzyłowska, Stronias, Conceicao, Pellegrino, Bałucka, Janicka, Kecher, Senica, Makarowska-Kulej, Sieradzka, Kraiduba, Libero: Adamek
Zmiany:
Trener: Nicola Vettori
Zmiany:
Trener: Maciej Biernat
UNI Opole: Orzyłowska, Stronias, Conceicao, Pellegrino, Bałucka, Janicka, Kecher, Senica, Makarowska-Kulej, Sieradzka, Kraiduba, Libero: Adamek
Zmiany:
Trener: Nicola Vettori
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Wojciech Głód
Sędzia drugi: Krzysztof Kapusta
Komisarz: Robert Malicki
Widownia:
Adrian Somorowski