Chrobry – Termalica 0:2 (koniec) | GKS K. – Wisła K. 1:3 (koniec) | GKS T. – Zagłębie S. 1:0 (koniec)
Chrobry Głogów
0:2 (0:2)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 04.03.2023, 15:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 22. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:00:04)

Posiadanie piłki: 43% : 57%.
    Strzały na bramkę: 1:5.
    Strzały niecelne: 3:9.
    Rzuty rożne: 4:9.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 15:19.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zapewnił sobie zwycięstwo 2:0 w pierwszej połowie meczu z Chrobrym Głogów. Wysoka forma zespołu została podtrzymana.

90+5

90
    Doliczony czas.

85
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Hilbrycht, na boisku pojawia się Mesanović.

85
    z boiska schodzi Dombrowskyj, na boisku pojawia się Grabowski.

84
    Mavroudis Bougaidis napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

82
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
    z boiska schodzi Wolsztyński, na boisku pojawia się Hanc.

82
    z boiska schodzi Sewerzyński, na boisku pojawia się Michalec.

82
    z boiska schodzi Poznar, na boisku pojawia się Śpiewak.

82
    Obrona Bruk-Betu Termaliki Nieciecza tym razem bez doświadczonego Artema Putiwcewa, ale radzi sobie z powstrzymywaniem ataków przeciwnika.

80
    To już ostatnie szanse na poprawienie rezultatu.

78
    z boiska schodzi Trubeha, na boisku pojawia się Hubinek.

78
    Maciej Ambrosiewicz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

78
    Jeszcze szansa na poprawienie wyniku przez Bruk-Bet Termalikę Nieciecza, ponieważ wywalczył dla siebie korner.

77
    Pomarańczowi w Niecieczy na utrzymanie futbolówki, a każda minuta przybliża ich do odniesienia kolejnego zwycięstwa w rundzie wiosennej.

76
    Proste rozwiązania osłabionych gospodarzy. To zdecydowanie zbyt oczywiste do pokonania Tomasza Loski.

75
    Już tylko kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

Gole: 30. Karasek, 40. Poznar

Kartki:   18. Steblecki (CHR1), 32. Wojtyra (CHR1), 47. Kuzdra (CHR1), 84. Bougaidis (CHR1) – 15. Karasek (BRK), 72. Fornalczyk (BRK), 78. Ambrosiewicz (BRK)   59. Steblecki (CHR1)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 1:5. Strzały niecelne: 3:9. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 0:0. Foule: 15:19.
    Chrobry Głogów: Dybowski – Kuzdra (68. S. Górski), Zarówny, Bougaidis, Bogusz, Sewerzyński (82. Michalec), Kolenc, Steblecki, Machaj (43. Jóźwiak), Wolsztyński (82. Hanc), Wojtyra (46. J. Górski).

Zmiany: Szafer – Michalec, S. Górski, Bilonoh, Ozimek, J. Górski, Bartlewicz, Hanc, Jóźwiak.

Trener: Marek Gołębiewski

Bruk-Bet Termalica: Loska – Kadlec, Tekijaski, Biedrzycki, Radwański, Ambrosiewicz, Dombrowskyj (85. Grabowski), Karasek (46. Fornalczyk), Trubeha (78. Hubinek), Hilbrycht (85. Mesanović), Poznar (82. Śpiewak).

Zmiany: Bartoszek – Grabowski, Śpiewak, Mesanović, Polarus, Fornalczyk, Farbiszewski, Błachewicz, Hubinek.

Trener: Radoslav Latal

Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa)