Zagłębie II – Znicz 1:5 (koniec) | Polkowice – KKS 1:3 (koniec) | Motor – Jastrzębie 2:1 (koniec)
Motor Lublin
2:1 (1:1)
GKS Jastrzębie
Niedziela 05.03.2023, 17:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:05:19)

Posiadanie piłki: 51% : 49%.
    Strzały na bramkę: 6:2.
    Strzały niecelne: 3:3.
    Rzuty rożne: 8:4.
    Spalone: 0:0.
    Faule: 20:21.

Motor nie pozwolił jastrzębianom na poprawienie sytuacji. Drużyna z Lublina dobrze wystartowała w obu połowach. Na pierwszego gola Mariusza Rybickiego goście jeszcze odpowiedzieli trafieniem Daniela Stanclika, ale na gola na 2:1 Sebastiana Rudola nie było już riposty. Motor walczy ambitnie o baraże o awans, a GKS jeszcze nie zapunktował po zimowym okresie przygotowań.

90+4

90+4
    Ricardo Vaz napomniany żółtą kartką za zachowanie w doliczonym czasie.

90+3
    Żółta kartka dla zespołu Motor Lublin (.).

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

85
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu.

83
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Zacharczenko, na boisku pojawia się Wybraniec.

83
    Zmiana w drużynie Motor Lublin:
    z boiska schodzi Wełniak, na boisku pojawia się Kasprzyk.

81
    Przemysław Lech napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

80
    Gra w ataku pozycyjnym. Poszukiwanie miejsca do zrobienia przewagi w bocznych sektorach boiska. Gospodarze starają się tworzyć przewagę na skrzydłach szarżami indywidualnymi.

78
    Gra przerwana po bezpardonowej konfrontacji zawodników obu zespołów w centrum boiska.

75
    Już zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

73
    z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Wojtkowski.

73
    z boiska schodzi Rybicki, na boisku pojawia się M. Król.

70
    Rozgrzewają się jeszcze piłkarze rezerwowi GKS Jastrzębie.

68
    Goście wymienili podania i wymanewrowali zagubionych przeciwników. Otworzyła się możliwość pokonania bramkarza strzałem z czystej pozycji, ale nie została ona wykorzystana. Zabrakło pewności siebie strzelcowi.

Gole: 17. Rybicki, 47. Rudol – 31. Stanclik

Kartki:   23. Lis (MOT), 44. Zbiciak (MOT), 56. Wełniak (MOT), 90+3. . (MOT) – 14. Zacharczenko (JAS), 22. Golak (JAS), 37. Klimkiewicz (JAS), 81. Lech (JAS), 90+4. Vaz (JAS)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 6:2. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 0:0. Foule: 20:21.
    Motor Lublin: Budziłek – Wójcik, Zbiciak (63. Najemski), Rudol, Lis, Luberecki, Gąsior (63. Reiman), Ceglarz (73. Wojtkowski), R. Król, Rybicki (73. M. Król), Wełniak (83. Kasprzyk).

Zmiany: Rosa – Kusiński, Kosior, Staszak, Najemski, Wojtkowski, M. Król, Kasprzyk, Reiman.

Trener: Goncalo Feio

GKS Jastrzębie: Antkowiak – Klimkiewicz (46. Mucha), Zacharczenko (83. Wybraniec), Golak, Witkowski, Lech, Guilherme, Kamiński, Zych, Vaz, Stanclik.

Zmiany: Drazik – Ali, Wybraniec, Szymczak, Mucha, Bednorz.

Trener: Grzegorz Kurdziel

Sędziowie: Mariusz Myszka (Stalowa Wola)