Korona – Radomiak | 2:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Pogoń | 0:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Górnik Z. | 2:1 (koniec) |
Sandecja – GKS K. | 1:1 (koniec) | | | Wisła K. – GKS T. | 2:1 (koniec) | | | Termalica – Puszcza | 0:0 (poz.) |
Znicz – Polonia W. | 1:0 (koniec) | | | Hutnik – Radunia | 1:3 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Polkowice | 3:2 (koniec) |
Jastrzębie – Siarka T. | 3:1 (koniec) | | | KKS – Motor | 0:1 (koniec) | | | Śląsk II – Garbarnia | 2:3 (koniec) |
Stomil – Olimpia E. | 0:0 (koniec) |
Bournemouth – Liverpool | 1:0 (koniec) | | | Tottenham – Nottingham | 3:1 (koniec) | | | Everton – Brentford | 1:0 (koniec) |
Leeds – Brighton | 2:2 (koniec) | | | Leicester – Chelsea | 1:3 (koniec) | | | Crystal Palace – Man City | 0:1 (koniec) |
Empoli – Udinese | 0:1 (koniec) | | | Napoli – Atalanta | 2:0 (koniec) | | | Bologna – Lazio | 0:0 (koniec) |
Real Madryt – RCD Espanyol | 3:1 (koniec) | | | Elche – Valladolid | 1:1 (koniec) | | | Celta Vigo – Rayo Vallecano | 3:0 (koniec) |
Valencia – Osasuna | 1:0 (koniec) |
Bayern – Augsburg | 5:3 (koniec) | | | Eintracht – Stuttgart | 1:1 (koniec) | | | Hertha – Mainz | 1:1 (koniec) |
RB Lipsk – Borussia M. | 3:0 (koniec) | | | Schalke 04 – Borussia D. | 2:2 (koniec) |
Auxerre – Rennes | 0:0 (koniec) | | | Brest – PSG | 1:2 (koniec) |
Banik – Sparta | 0:3 (koniec) | | | Zlín – Hradec Kralove | 2:2 (koniec) | | | Ołomuniec – Dynamo C.B. | 3:0 (koniec) |
Slavia – Vik. Pilzno | 2:1 (koniec) |
finał
Sigma Ołomuniec
3:0
(0:0)
Dynamo Ceske Budejovice
Gole:
59. Vodháněl (Ventúra), 63. Vodháněl (Růsek), 69. Růsek
Rzuty rożne: 9:1.
Sędziowie: Radina – Mokrusch, Kotík
Widownia:
Kartki: 56. Sláma (OLO), 83. Ventúra (OLO), 90+3. Ola (OLO) – 20. J. Hora I (CEB) 55. Čmelík (CEB)
Spudłowany karny!:
Rzuty rożne: 9:1.
Sigma Ołomuniec:
Stoppen – Beneš (18. Greššák), Pokorný, Sláma (74. Zmrzlý) – Breite (C), Zorvan (46. Zifčák), Ventúra, Pospisil – Navrátil, Vodháněl (74. Přichystal) – Růsek (84. Ola).
Zmiany: Trefil – Chvátal, Poulolo, Vaněček.
Trener: Jílek
Dynamo Ceske Budejovice: Šípoš – Sladký, L. Havel (C), Broukal – J. Hora I, Čavoš, Adediran (78. Penner), Skovajsa (68. Jak. Matoušek I) – M. Čermák (46. P. Hellebrand) – Zajíc (46. Čmelík), Potočný (78. Mic. Škoda).
Zmiany: Janáček – Čoudek.
Trener: Nikl
Zmiany: Trefil – Chvátal, Poulolo, Vaněček.
Trener: Jílek
Dynamo Ceske Budejovice: Šípoš – Sladký, L. Havel (C), Broukal – J. Hora I, Čavoš, Adediran (78. Penner), Skovajsa (68. Jak. Matoušek I) – M. Čermák (46. P. Hellebrand) – Zajíc (46. Čmelík), Potočný (78. Mic. Škoda).
Zmiany: Janáček – Čoudek.
Trener: Nikl
Sędziowie: Radina – Mokrusch, Kotík
Widownia:
z boiska schodzi Antonín Růsek, na boisku pojawia się Dele Ola.
z boiska schodzi Roman Potočný, na boisku pojawia się Michal Škoda.
z boiska schodzi Quadri Adebayo Adediran, na boisku pojawia się Nicolas Penner.
z boiska schodzi Jiří Sláma, na boisku pojawia się Ondřej Zmrzlý.
z boiska schodzi Jan Vodháněl, na boisku pojawia się Jakub Přichystal.
Strzelcem bramki ANTONÍN RŮSEK.
z boiska schodzi Lukáš Skovajsa, na boisku pojawia się Jakub Matoušek.
Strzelcem bramki JAN VODHÁNĚL. Asysta Antonín Růsek.
Strzelcem bramki JAN VODHÁNĚL. Asysta Denis Ventúra.