Sivasspor – Fiorentina 1:4 (koniec) | Djurgardens – Lech P. 0:3 (koniec) | Slovan – Basel 2:2 (1:4 po rz. karnych)
West Ham – Larnaka 4:0 (koniec) | Alkmaar – Lazio 2:1 (koniec) | Nice – Sheriff 3:1 (koniec)
Villarreal – Anderlecht 0:1 (koniec)
Djurgardens IF
0:3 (0:0)
Lech Poznań
Czwartek 16.03.2023, 18:45 • Tele2 Arena, Sztokholm • Liga Konferencji • 1/8 finału

87
    Besard Šabović napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

83
    Artur Sobiech napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.
    73. Żółta kartka

73
    Elias Andersson napomniany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

73
    Filip Szymczak napomniany żółtą kartką za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

63
    Afonso Sousa napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

54
    Radosław Murawski napomniany żółtą kartką za faul na Joelu Asoro. Nie będzie go w pierwszym meczu ćwierćfinałowym.
    44. Czerwona kartka

44
    Marcus Danielson wykluczony w końcówce pierwszej połowy meczu za przewinienie na Afonso Sousie. Djurgardens IF będzie sobie radzić w dziesięciu! Decyzja po wideo weryfikacji.

42
    Jesper Karlstroem napomniany żółtą kartką za protestowanie.

9
    Akcja Djurgardens IF została przerwana z powodu przewinienia blisko linii pola karnego Lecha Poznań. Żółta kartka dla Harisa Radetinaca.

Gole: 77. Marchwiński, 90+1. Kwekweskiri, 90+2. Skóraś

Kartki:   9. Radetinac (DJU), 73. E. Andersson (DJU), 87. Šabović (DJU) – 42. J. Karlström I (LPO), 54. Murawski (LPO), 63. Sousa (LPO), 73. Szymczak (LPO), 83. Sobiech (LPO)   44. Danielson (DJU)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 2:7. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 2:1. Foule: 10:13.
    Djurgardens IF: Zetterström – Johansson, Löfgren, Danielson, E. Andersson (82. Bengtsson) – Finndell (81. Mulugeta), Schüller, Eriksson (66. Šabović) – Radetinac, Asoro (74. Bergström), Wikheim (82. Moros).
    Zmiany: Vasyutin, Picornell – Granström.

Trener: Kim Bergstrand

Lech Poznań: Bednarek – Salamon, J. Karlström I (74. Dagerstål), Milić – Pereira, Skóraś, Sousa (67. Marchwiński), Murawski (67. Kwekweskiri), Rebocho – Szymczak (74. Ba Loua), Ishak (80. Sobiech).
    Zmiany: Holec, Medrala – Czerwiński, Douglas, Velde, Šatka.

Trener: John Van den Brom

Sędziowie: Duje Strukan (Chorwacja)