Znicz – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Siarka T. – Kotwica 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Radunia 4:0 (koniec)
Hutnik – Zagłębie II 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Polonia W. 0:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:2 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 25.03.2023, 14:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 24. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:03:03)

Wygrana kandydata do awansu

Przełomowe zwycięstwo na wyjeździe Kotwicy Kołobrzeg. Druga połowa meczu była atrakcyjna i w niej beniaminek z województwa zachodniopomorskiego zdobył piękne gole na miarę wygranej 2:1 z Siarką Tarnobrzeg.

90+5

90+3
    Piłka szybuje często w kierunku bramki Bartosza Neugebauera. Broni rozpaczliwie drużyna znad morza, która musi przetrwać jeszcze przez kilka minut. Niewiele brakuje jej do odniesienia przełomowego zwycięstwa.

90+1
    Igor Woś napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

90
    Doliczony czas.

88
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg:
    z boiska schodzi Zawiślak, na boisku pojawia się Mróz.

87
    Bardzo niebezpiecznie po wrzutce z rzutu wolnego. Piłka została strącona w kierunku bramki Kotwicy Kołobrzeg, ale została sparowana przez Bartosza Neugebauera na korner.

87
    W ostatnim fragmencie spotkania zobligowana do atakowania jest drużyna z Podkarpacia. Gol kontaktowy dał gospodarzom nadzieję na zapunktowanie dzięki udanemu finiszowi.

85
    Na pięć minut przed zakończeniem podstawowego czasu jest wykluczenie jednego ze sztabowców Kotwicy Kołobrzeg.

85
    Zmiana w zespole znad morza była spowodowana urazem.

83
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Bielka, na boisku pojawia się Nojszewski.

77
    Gol dla Siarki!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BARTOSZ SULKOWSKI.

Za wykonanie jedenastki zabrał się Bartosz Sulkowski, którego płaskie uderzenie wystarczyło do pokonania Bartosza Neugebauera. Bramkarz Kotwicy wylądował po innej stronie bramki.

76
    W 76. minucie faul Damiana Kostkowskiego skłonił sędziego do przyznania rzutu karnego Siarce.

74
    Grzegorz Goncerz napomniany żółtą kartką za zbyt agresywne podejście do bramkarza gospodarzy.

73
    Karol Noiszewski napomniany żółtą kartką za protestowanie.

Gole: 77. Sulkowski (kar.) – 48. Bojas, 68. Łysiak

Kartki:   73. Noiszewski (SRK), 90+1. Woś (SRK) – 50. Sierpina (KTW), 74. Goncerz (KTW)

Posiadanie piłki: 61 % : 39 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 4:5. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 0:2. Foule: 9:23.
    Siarka Tarnobrzeg: Muzyk – Noiszewski, Bierzało, Woś, Sulkowski, Ziółkowski, Tyl, Cichoń (72. Bieniarz), Jacenko (65. Cichocki), Zawiślak (88. Mróz), Agudo (72. Adamek).

Zmiany: Szymański – Mróz, Lubaski, Hrnciar, Bieniarz, Cichocki, Adamek, Jania, Kwaśniewski.

Trener: Łukasz Becella

Kotwica Kołobrzeg: Neugebauer – Witasik, Kostkowski, Murawski, Kozajda, Soljić, Cywiński, Sierpina (64. Szarpak), Bielka (83. Nojszewski), Łysiak, Bojas (64. Goncerz).

Zmiany: Pogorzelec – Skrzyniak, Kosakiewicz, Szarpak, Goncerz, Nojszewski, Rakowski, Bartoś, Kaczmarek.

Trener: Marcin Płuska

Sędziowie: Kornel Paszkiewicz (Wrocław)