AZS Darkomp – BSF ABJ 4:3 (koniec) | GI Malepszy – Legia 8:2 (koniec)
4:3 (1:0)
BSF ABJ Bochnia
Sobota 25.03.2023, 16:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (17:33:35)

Co za druga połowa! Po pierwszej, spokojnej części spotkania bardzo dużo emocji w drugiej, dwie bramki w samej końcówce i ostatecznie trzy punkty zostają w Wilanowie!

40
    Wędzony z dystansu, niecelnie!

40
    Z lotnym bramkarzem Bochnia, w tej roli Cabalceta.

40
    Timeout dla BSF ABJ Bochnia.

40
    Gol dla AZS-u UW Wilanów!
    Strzelcem bramki LIFANOV. Bardzo dynamiczne kilkadziesiąt sekund, akcja za akcję, aż w końcu uderza Klaus, odbija to bramkarz, ale na wślizgu dobija to Lifanov i na 30 sekund przed końcem ponownie na prowadzeniu UW!

39
    Timeout dla AZS UW Darkomp Wilanów.

39
    Zespół Bochnia właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki CZECH. Mocne dogranie w pole karne, piłka trafia na głowę Czecha, po jego uderzeniu jeszcze odbija się od słupka i wpada do bramki! 1,5 minuty do końca spotkania i mamy remis!

39
    Przybył nad bramką z dystansu.

38
    Klaus z lewego skrzydła w słupek!

37
    Piąte przewinienie gości, każde kolejne będzie skutkowało przedłużonym rzutem karnym. Dwa faule gospodarzy.

37
    Żółta kartka dla zespołu BSF ABJ Bochnia (Cabalceta).

36
    Po kontrataku uderzał Czech, broni to Mianowicz.

35
    Żółta kartka dla zespołu BSF ABJ Bochnia (Musiał).

34
    Z dystansu Musiał, rozpocznie bramkarz.

33
    Strzelcem bramki BUDZYN. Zagranie do środka i bardzo precyzyjny strzał z dystansu, który zaskoczył Mianowicza! Ponownie bramka kontaktowa dla gości, mamy 3-2!

33
    Po rzucie rożnym Matras, ponad bramką.

32
    Strzelcem bramki KLAUS. Popędził lewą stroną Klaus i zdecydował się na strzał po ziemi, który okazał się być niezwykle precyzyjny i trafia tuż przy dalszym słupku! 3-1!

Maria Wyrzykowska

Gole: 11. Klaus, 22. Pikiewicz, 32. Klaus, 40. Lifanov – 27. Budzyn, 33. Budzyn, 39. Czech

Kartki:   24. Turkowyd (UWW) – 35. Musiał (BCH), 37. Cabalceta (BCH)

AZS UW Darkomp Wilanów: Mianowicz (Wasążnik) – Klaus, Lifanov, Pikiewicz, Lutai – Och, Turkowyd, Offert, Lisnychenko, Opatowski
    BSF ABJ Bochnia: Jaszczyński (Kollar, Piwowarczyk) – Matras, Czech, Wędzony, Budzyn – Cabalceta, Piórkowski, Blanco, Doroszkiewicz, Musiał, Przybył, Waryłkiewicz

Sędziowie: Kamil Szczołko, Łukasz Woliński – Artur Mital, Szymon Cienki