PŚ w Lahti: Kwalifikacje | Daniel Tschofenig (AUT) (koniec) | | | PŚ w Lahti | Ryoyu Kobayashi (JAP) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Lahti: Kwalifikacje
Daniel Tschofenig (AUT)
(Kraft, R. Kobayashi)
Adam Adam
Wyniki kwalifikacji
1. Daniel Tschofenig 126 m (136.4)
2. Stefan Kraft 130,5 m (134.6)
3. Ryoyu Kobayashi 132,5 m (134.2)
4. Kamil Stoch 128,5 m (125.1)
5. Justin Lisso 119,5 m (122.4)
6. Timi Zajc 124,5 m (117.7)
7. Jan Hoerl 125,5 m (117.4)
8. Constantin Schmid 121 m (116.1)
9. Anże Lanisek 119,5 m (114.9)
10. Decker Dean 122,5 m (114.6)
.....
28. Jan Habdas 115,5 m (100.3)
30. Tomasz Pilch 111 m (94.2)
32. Piotr Żyła 107 m (93.1)
40. Paweł Wąsek 104 m (83.3)
50. Aleksander Zniszczoł 94,5 m (67.8)
Lista startowa kwalifikacji:
1. Tomas Kuisma
2. Jarkko Maatta
3. Henri Kavilo
4. Mico Ahonen
5. Arttu Pohjola
6. Kasperi Valto
7. Siergiej Tkaczenko
8. Muhammed Ali Bedir
9. Remo Imhof
10. Nikita Diewiatkin
11. Martin Hamann
12. Sabirżan Muminov
13. Eetu Nousiainen
14. Danił Wasilijew
15. Taku Takeuchi
16. Felix Hoffmann
17. Decker Dean
18. Killian Peier
19. Andrew Urlaub
20. Erik Belshaw
21. Vilho Palosaari
22. Casey Larson
23. Keiichi Sato
24. Junshiro Kobayashi
25. Maximilian Steiner
26. Fatih Arda Ipcioglu
27. Benjamin Oestvold
28. Artti Aigro
29. Yukiya Sato
30. Sondre Ringen
31. Jan Habdas
32. Tomasz Pilch
33. Simon Ammann
34. Mackenzie Boyd-Clowes
35. Rok Masle
36. Justin Lisso
37. Niko Kytosaho
38. Antti Aalto
39. Aleksander Zniszczoł
40. Paweł Wąsek
41. Kristoffer Eriksen Sundal
42. Clemens Aigner
43. Gregor Deschwanden
44. Naoki Nakamura
45. Constantin Schmid
46. Lovro Kos
47. Robert Johansson
48. Domen Prevc
49. Daniel Andre Tande
50. Johann Andre Forfang
51. Jan Hoerl
52. Markus Eisenbichler
53. Kamil Stoch
54. Michael Hayboeck
55. Karl Geiger
56. Timi Zajc
57. Manuel Fettner
58. Daniel Tschofenig
59. Andreas Wellinger
60. Piotr Żyła
61. Ryoyu Kobayashi
62. Anże Lanisek
63. Stefan Kraft
64. Halvor Egner Granerud
1. Daniel Tschofenig 126 m (136.4)
2. Stefan Kraft 130,5 m (134.6)
3. Ryoyu Kobayashi 132,5 m (134.2)
4. Kamil Stoch 128,5 m (125.1)
5. Justin Lisso 119,5 m (122.4)
6. Timi Zajc 124,5 m (117.7)
7. Jan Hoerl 125,5 m (117.4)
8. Constantin Schmid 121 m (116.1)
9. Anże Lanisek 119,5 m (114.9)
10. Decker Dean 122,5 m (114.6)
.....
28. Jan Habdas 115,5 m (100.3)
30. Tomasz Pilch 111 m (94.2)
32. Piotr Żyła 107 m (93.1)
40. Paweł Wąsek 104 m (83.3)
50. Aleksander Zniszczoł 94,5 m (67.8)
Lista startowa kwalifikacji:
1. Tomas Kuisma
2. Jarkko Maatta
3. Henri Kavilo
4. Mico Ahonen
5. Arttu Pohjola
6. Kasperi Valto
7. Siergiej Tkaczenko
8. Muhammed Ali Bedir
9. Remo Imhof
10. Nikita Diewiatkin
11. Martin Hamann
12. Sabirżan Muminov
13. Eetu Nousiainen
14. Danił Wasilijew
15. Taku Takeuchi
16. Felix Hoffmann
17. Decker Dean
18. Killian Peier
19. Andrew Urlaub
20. Erik Belshaw
21. Vilho Palosaari
22. Casey Larson
23. Keiichi Sato
24. Junshiro Kobayashi
25. Maximilian Steiner
26. Fatih Arda Ipcioglu
27. Benjamin Oestvold
28. Artti Aigro
29. Yukiya Sato
30. Sondre Ringen
31. Jan Habdas
32. Tomasz Pilch
33. Simon Ammann
34. Mackenzie Boyd-Clowes
35. Rok Masle
36. Justin Lisso
37. Niko Kytosaho
38. Antti Aalto
39. Aleksander Zniszczoł
40. Paweł Wąsek
41. Kristoffer Eriksen Sundal
42. Clemens Aigner
43. Gregor Deschwanden
44. Naoki Nakamura
45. Constantin Schmid
46. Lovro Kos
47. Robert Johansson
48. Domen Prevc
49. Daniel Andre Tande
50. Johann Andre Forfang
51. Jan Hoerl
52. Markus Eisenbichler
53. Kamil Stoch
54. Michael Hayboeck
55. Karl Geiger
56. Timi Zajc
57. Manuel Fettner
58. Daniel Tschofenig
59. Andreas Wellinger
60. Piotr Żyła
61. Ryoyu Kobayashi
62. Anże Lanisek
63. Stefan Kraft
64. Halvor Egner Granerud
1. Daniel Tschofenig 126 m (136.4)
2. Stefan Kraft 130,5 m (134.6)
3. Ryoyu Kobayashi 132,5 m (134.2)
4. Kamil Stoch 128,5 m (125.1)
5. Justin Lisso 119,5 m (122.4)
6. Timi Zajc 124,5 m (117.7)
7. Jan Hoerl 125,5 m (117.4)
8. Constantin Schmid 121 m (116.1)
9. Anże Lanisek 119,5 m (114.9)
10. Decker Dean 122,5 m (114.6)
.....
28. Jan Habdas 115,5 m (100.3)
30. Tomasz Pilch 111 m (94.2)
32. Piotr Żyła 107 m (93.1)
40. Paweł Wąsek 104 m (83.3)
50. Aleksander Zniszczoł 94,5 m (67.8) (15:14:39)
Skoczył wreszcie Norweg i uzyskał 110 metrów. Chyba tak na odwal to zrobił, bo się trochę naczekał.
130,5 metra osiąga Stefan i jest za swoim kolegą z drużyny.
119,5 metra osiąga reprezentant Słowenii.
Bardzo daleki skok Japończyka – 132,5 metra! Jest jednak drugi.
Pół metra dalej od Wellingera ląduje Piotrek, awans jest!
106,5 metra to wynik Andiego.
126 metrów skacze młody Austriak i zmienia na prowadzeniu Kamila.
Ojej coś złego się dzieje w powietrzu. Tym razem pecha ma Fettner – 77,5 metra. A to daje awans Zniszczołowi i Takeuchi.
124,5 metra skacze Timi i jest trzeci.
Ojoj 93 metry skoczył Karl, ale ma awans.
Dużo bliżej teraz Michael, bo 118 metrów.
Świetny skok Kamilaaa – 128,5 metra i Polak nowym liderem. Brawooo!
115 metrów Markusa, przy obniżonym rozbiegu.
Bardzo ładny skok Jana, najdłuższy, bo 125,5 metra.
118 metrów to zaś odległość uzyskana przez Johanna.
122,5 metra w wykonaniu Daniela i jest aktualnie czwarty.
112,5 metra skacze Domen i awans też ma.