Halkbank – Jastrzębski pl 1:3 (koniec) | ZAKSA – Perugia pl 3:1 (koniec)
22 23 25 22
Jastrzębski Węgiel
3
25 25 16 25
Środa 29.03.2023, 18:00 • TVF SC Baskent Sports Hall, Ankara • Liga Mistrzów • Półfinał

22:25
    Popisowym uderzeniem Trévor Clévenot zakończył teraz czwartego seta i całe spotkanie. 25:22 triumfowali jastrzębianie, a w całym pojedynku 3:1, co daje im dobrą zaliczkę przed rewanżem w Polsce!

19:24
    Szósta strefa i Tomasz Fornal "niczym ryba w wodzie" atakuje w wolne pole, a co za tym idzie daje tym samym piłki meczowe gościom z Polski!

13:16
    Trafiony libero z Jastrzębia-Zdroju Jakub Popiwczak serwisem przez amerykańskiego rozgrywającego Halkbanku Micah Maʻa!

7:11
    As serwisowy w dorobku Stéphena Boyera. Francuski atakujący Jastrzębskiego Węgla świetnie się wstrzelił i 11:7 prowadzą goście!

25:16
    Stéphen Boyer blokowany na prawym skrzydle i 25:16 więc całkiem gładko zwycięża turecki Halkbank Ankara, a to powoduje, że prowadzenie Polaków w całym starciu topnieje do rezultatu 2:1!

24:16
    Miękkim plasem nad blokiem trafia w parkiet Thomas Jaeschke i Amerykanin daje gospodarzom piłki setowe!

20:11
    Micah Maʻa trafia piłką w serwisie jednego z rywali i jest kolejny punkt na koncie Halkbanku Ankara!

14:7
    As serwisowy w wykonaniu gospodarzy!

10:6
    Mocno zaserwował teraz Yiğit Gülmezoğlu i jest as serwisowy na koncie tego tureckiego siatkarza!

2:3
    Świetnie pocelował teraz środkowy Jastrzębskiego Węgla Moustapha M’Baye w polu zagrywki i nie poradził sobie w obronie turecki siatkarz Yiğit Gülmezoğlu!

0:1
    Asem serwisowym zaczyna trzecią partię Tomasz Fornal. Nie poradzili sobie w defensywie siatkarze Halkbanku Ankara!

23:25
    Wygrywają drugiego seta tej interesującej rywalizacji siatkarze z Polski. Popisowa wymiana na zakończenie tej partii i przeciska się przez potrójny blok Turków Tomasz Fornal na lewym skrzydle. Jastrzębski Węgiel wygrywa 25:23 i prowadzi już w całym spotkaniu 2:0, a to powoduje, że zaliczka przed rewanżem na południu naszego kraju jest już spora. Czas na zasłużoną przerwę!

22:24
    Będzie pierwsza w tym secie piłka setowa dla Jastrzębskiego Węgla. Nie mają dużego zapasu błędu goście!

19:20
    Wszedł zadaniowo w pole serwisowe turecki przyjmujący Halkbanku Ankara Yiğit Gülmezoğlu i nie poradzili sobie z obroną goście z Polski!

12:14
    Bardzo dobrze zagrywa piłkę Trévor Clévenot i po uderzeniu Francuza nie porozumieli się w defensywie Bruno i Jaeschke!

22:25
    Skutecznym obiciem dłoni Jaeschke w aut kończy pierwszą odsłonę tej rywalizacji Boyer na prawej stronie siatki! 25:22 wygrywa polski zespół, który w całym meczu obejmuje prowadzenie 1:0!